Najnowsze wpisy

Przechowywanie nasion
Przechowywanie nasionNasiona są punktem wyjścia każdej uprawy, dlatego niezwykle istotne jest ich odpowiednie przechowywanie przed zasadzeniem.
Czytaj dalej
Uprawy w growtentach z zastosowaniem oświetlenia LED
Uprawy w growtentach z zastosowaniem oświetlenia LEDŻarówki LEDowe zyskują coraz większe zainteresowanie wśród growerów. Wiele z dostępnych na rynku modeli lamp LED, jest dużo bardziej efektywna od standardowo stosowanych lamp HID
Czytaj dalej
Zabezpieczanie roślin przed mszycami oraz sposoby zwalczania szkodników
Zabezpieczanie roślin przed mszycami oraz sposoby zwalczania szkodnikówZagrożeniem dla każdej uprawy są szkodniki. Nawet jeżeli uprawiamy nasze roślinki w zamkniętym środowisku, nie jesteśmy w stanie wykluczyć pojawienia się w growtentach takich owadów jak mszyce.
Czytaj dalej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Akceptuje
pixel