Fotorelacja papryczek chilli vol.2

2018-03-26
Fotorelacja papryczek chilli vol.2

Fotorelacja papryczek chilli vol.2 

Minął miesiąc od ostatniego postu i przyszedł czas na małą aktualizację.  Przesadziliśmy nasze roślinki ze specjalnych tac do wysiewu nasion, w większe w pełni organiczne doniczki torfowe w które wsypaliśmy ziemię. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ rośliny w pełni wykorzystują powierzchnię do rozrostu strefy korzeniowej co pozytywnie wpływa na rozwój roślin. Dzięki temu, że zastosowane doniczki torfowe są one w pełni organiczne, możemy bez problemu umieścić je w większej donicy docelowej i po upływie ok. 2 tyg rozkładają się one w ziemi :)  

Docelowo papryczki zostaną podłączone do systemu Autopot, jednak zanim to uczynimy, musimy odczekać, aż podrosną one na tyle, żeby mogły zostać podłączone do systemu, małe rośliny nie potrzebują takiej ilości wody i przez pierwszy miesiąc zamierzamy podlewać je bezpośrednio do doniczek. W celu dodatkowego wzmocnienia, raz na tydzień dodajemy nawóz Orgatrex.
Śledźcie nasz blog aby być na bieżąco z naszą fotorelacją! ;)

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel