Namioty RoyalRoom®

( ilość produktów: 30 )

Wysokiej jakości pomieszczenia RoyalRoom® bazują na grubym materiale MYLAR 600d i stalowej konstrukcji Ø19mm. Namioty posiadają dogodny układ otworów wentylacyjnych, umożliwiających zamontowanie cool-tube (odbłyśnik wentylowany) lub klasycznej wentylacji filtrującej. Grow roomy RoyalRoom zostały wyposażone w dodatkowe obszycie zamka co gwarantuje 100% światłoszczelność. Producent umożliwia zakup dodatkowych części zamiennych, siatek elastycznych czy zawieszek do oświetlenia sprzętu.
Do wyboru growboxy z serii CLASSIC lub HIGH (o podwyższonej wysokości 250cm).

Zapraszamy po odbiór do naszego sklepu w Warszawie ul Grochowska 23/31 wjazd od ulicy Dęblińskiej (GROWTENT - hurt & detal)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel