OUTDOOR 2024

( ilość produktów: 336 )

W sklepie Growtent oferujemy szeroki wybór akcesoriów do uprawy roślin indoor. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o akcesoria niezbędne dla ogrodników preferujących tradycyjne uprawy outdoor.

Akcesoria do uprawy outdoor

Zwracamy Waszą uwagę na doniczki przeznaczone do uprawy na zewnątrz. Oferujemy doniczki folioweekologiczne doniczki materiałowe i torfowe w różnych rozmiarach. Pozwolą one w estetyczny sposób urządzić przydomowy ogródek, nawet gdy nie dysponujesz dużą powierzchnią. W naszej ofercie znajdują się również wszelkie urządzenia pomiarowe, które ułatwią sprawdzenie wszelkich parametrów gleby, tj. np. odczyn pH.

Oferujemy specjalistyczną ziemię do kiełkowania i ukorzenianiatorf o niskiej zawartości substancji odżywczych, jak i ten bogaty w fosfor i potas. Obfite plony zapewnią nawozy organiczne i mineralne, polepszacze służące ochronie roślin, stymulatory wzrostu, produkty do regulacji pH i wiele innych substancji optymalizujących wzrost i rozwój roślin.

W naszym sklepie znajdziesz też niezbędne akcesoria ogrodnicze: opryskiwacze i konewki, nożyczki sprężynowe, kolanka do formowania roślin, lateksowe rękawiczki, dozowniki czy druty ogrodnicze.

W naszym sklepie znajdziesz też niezbędne akcesoria ogrodnicze: opryskiwacze i konewki, nożyczki sprężynowe, kolanka do formowania roślin, lateksowe rękawiczki, dozowniki czy druty ogrodnicze.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel