Canna Terra

( ilość produktów: 52 )

Nawozy Canna Terra to seria składników pokarmowych, która została specjalnie opracowana do stosowania w tradycyjnym sposobie uprawy roślin czyli w ziemi / glebie. Nawozy te są idealne dla roślin uprawianych w doniczkach i pojemnikach ponieważ dostarczają składników odżywczych, które są potrzebne do zdrowego i zrównoważonego wzrostu.

Nawozy Canna Terra są łatwe w użyciu i dostarczają optymalne poziomy składników odżywczych, takich jak azot, fosfor i potas, a także makro- i mikroelementy, które są niezbędne dla zdrowego wzrostu roślin. Seria Canna Terra zawiera nawozy podstawowe, nawozy dodatkowe i boostery, które są dostosowane do różnych faz wzrostu Twoich roślin.

Nawozy podstawowe Canna Terra to seria nawozów, które zapewniają optymalne poziomy składników odżywczych w każdej fazie wzrostu roślin. Canna Terra Flores to nawóz przeznaczony do użytku w fazie kwitnienia roślin, a Canna Terra Vega to nawóz do użytku w fazie wzrostu. Oba nawozy są dostępne w różnych pojemnościach i można je stosować w różnych typach ziemi.

W kategorii nawozów Canna Terra znajdziesz również nawozy dodatkowe, takie jak Canna Rhizotonic, Canna Boost Accelerator i wiele innych. Nawozy dodatkowe są przeznaczone do uzupełnienia składników odżywczych i pomagają roślinom osiągnąć optymalne wyniki podczas całego cyklu wzrostu.

Nawozy, takie jak CannaZym i Canna Terra Flores, pomagają roślinom w przyswajaniu składników odżywczych, co przyczynia się do lepszego i bardziej zrównoważonego wzrostu.

Wszystkie nawozy Canna Terra są zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu tradycyjnego sposobu uprawy roślin w ziemi. Dostępne są w różnych rozmiarach opakowań, co pozwala na wybór odpowiedniego produktu w zależności od potrzeb Twoich roślin. Dzięki nawozom Canna Terra, Twoje rośliny będą zdrowe i silne, co pozwoli Ci uzyskać najlepsze rezultaty w uprawie w ziemi.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel