Canna Cannazym

( ilość produktów: 5 )

Wysokiej jakości enzymy i witaminy dla roślin

CANNA CANNAZYM to produkt, który używa enzymów do szybkiego rozkładu obumarłych korzeni roślin, przekształcając je w minerały i cukry. Pomaga to w utrzymaniu zdrowego środowiska korzeni, zapobiegając gnicie i produkcji toksyn. Wspiera także wzrost korzystnych bakterii, które chronią rośliny przed chorobami i ułatwiają wymianę składników odżywczych. W efekcie, CANNAZYM sprzyja zdrowiu i równowadze w rozwoju roślin. 

Jak działa Cannazym?

CANNAZYM zawiera enzymy, które rozkładają martwą materię korzeniową, zapobiegając gnicie i chorobom. W rezultacie korzenie rosną mocniejsze, a rośliny są zdrowsze i bardziej odporne na stres i choroby. Oprócz tego, do produktu CANNAZYM została dodana substancja, która była wyizolowana z roślin pustynnych, jako naturalne wsparcie systemu obronnego. Aktywacja systemu ochronnego rośliny zwiększa ochronę przed organizmami chorobotwórczymi.  

Kiedy stosować Canna Cannazym?

CANNA CANNAZYM powinien być stosowany regularnie przez cały cykl wzrostu roślin, aby zapewnić optymalne korzyści dla ich zdrowia i wydajności. Jest szczególnie ważny w fazie kwitnienia, kiedy rośliny są bardziej narażone na stres i potrzebują dodatkowego wsparcia w przyswajaniu składników odżywczych. Ponadto, w przypadku wykrycia martwych korzeni lub osłabienia systemu korzeniowego, CANNAZYM może być stosowany jako terapia ratunkowa w celu przyspieszenia rozkładu martwych korzeni i poprawy zdrowia roślin.

Stosowanie i dawkowanie - jak używać?

Przed użyciem CANNA CANNAZYM, wstrząśnij butelką, a następnie rozpuść 2,5 ml koncentratu w 1 litrze wody. Dodawaj tę mieszankę do roztworu nawozowego co najmniej raz w tygodniu, choć zaleca się ciągłe stosowanie. W przypadku używania starszych, nieoczyszczonych płyt, zaleca się podwojenie dawki przez miesiąc. Należy unikać stosowania CANNAZYM równocześnie z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru. CANNAZYM, zawierający ponad 12 enzymów, witaminy i ekstrakty z roślin pustynnych, przyspiesza rozkład martwej materii korzeniowej, stymuluje aktywność mikroorganizmów, poprawia wchłanianie składników odżywczych i wzmacnia odporność roślin na patogeny.

 

Enzymatyczny booster

CANNAZYM to innowacyjny enzymatyczny booster, który zwiększa wchłanianie składników odżywczych, stymuluje wzrost korzeni, poprawia strukturę podłoża i chroni rośliny przed chorobami. Niezbędny dla hodowców dążących do wyższej jakości i wydajności uprawy.

Nawóz wzbogacający podłoże

CANNAZYM przyczynia się do poprawy struktury podłoża, zwiększając jego przepuszczalność dla korzeni. To prowadzi do lepszego dostępu korzeni do wody i składników odżywczych, co jest kluczowe dla optymalnej wydajności uprawy.

Ekologiczna i wydajna odżywka dla Twojej rośliny

CANNAZYM to produkt przyjazny dla środowiska, który można używać w różnych systemach uprawy, w tym hydroponice, kokosie i ziemi. Jego wydajna formuła sprawia, że jest to niezbędny dodatek dla każdego hodowcy pragnącego zwiększyć jakość i ilość plonów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel