Canna Terra Flores

( ilość produktów: 5 )

CANNA Terra Flores: nawóz do gleby dla roślin w fazie kwitnienia

Canna Terra Flores to produkt z lini Canna Terra, która jest dedykowana dla miłośników uprawy w ziemi. Jest to wydajna odżywka kwiatowa, która odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych podczas fazy kwitnienia roślin. Zawiera odpowiednie proporcje fosforu i potasu, co bezpośrednio przyczynia się do optymalizacji kwitnienia i owocowania. Terra Flores także pomaga w utrzymaniu zdrowia roślin poprzez stymulowanie produkcji kwasów i energii potrzebnej do kwitnienia.

CANNA Terra Flores dawkowanie - jak stosować?

CANNA Terra Flores jest łatwy w użyciu. Należy dodać 5 ml produktu na 1 litr wody i dobrze wymieszać. Następnie, użyj tego roztworu do podlewania roślin co drugi dzień w fazie kwitnienia. Upewnij się, że pH roztworu jest w odpowiednim zakresie dla Twojej uprawy. Terra Flores jest prosty w stosowaniu, rozpuszcza się bezpośrednio i szczególnie nadaje się do uprawy z automatycznym „run-to-waste” systemem nawadniającym. Do uprawy w pomieszczeniu i na zewnątrz.

CANNA Terra Flores NPK 2-2-4

Składnikami aktywnymi nawozu są azot, fosfor i potas (NPK) w proporcjach zoptymalizowanych do potrzeb roślin w fazie kwitnienia. Nawóz ma wyższą zawartość fosforu i potasu, które są kluczowe dla produkcji kwiatów i owoców o wysokiej jakości. Fosfor wspomaga rozwój korzeni i kwiatów, podczas gdy potas wzmacnia odporność rośliny i poprawia jakość owoców. Terra Flores dostarcza odpowiednią ilość składników odżywczych, aby zapewnić obfite i zdrowe kwitnienie.

Zwiększona produkcja chlorofilu

Korzystając z CANNA Terra Flores, hodowcy mogą oczekiwać optymalizacji kwitnienia. Ten produkt zawiera składniki, które są bezpośrednio wchłaniane przez roślinę i zwiększa produkcję chlorofilu, co jest niezbędne dla obfitego kwitnienia.

Nawóz dla roślin indoor i outdoor w fazie kwitnienia 

Jednym z kluczowych atutów CANNA Terra Flores jest jego zrównoważony skład, który zawiera składniki odżywcze niezbędne do wsparcia procesu kwitnienia. Produkt jest szczególnie bogaty w potas i chelaty, które mają kluczowe znaczenie dla zdrowia roślin. Kompleksowa profesjonalna substancja odżywcza dla roślin szybko rosnących w trakcie okresu kwitnienia, opracowana specjalnie do uprawy w doniczkach i w ziemi.  Do uprawy w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Canna Terra Flores skład

2,0% N (całkowity), 4.0%KO, 0.001%Cu, 0.5%  N (NH4), 0.5%  Mg, 0.01%Fe(DTPA), 2.0% N (NO3), 0.8%MgO, 0.004%Fe(EDDTA), 2.0% P2O5, 0.5%S, 0.01%Mn, 0.8%P, 1.0%SO3, 0.001%Mo, 3.0%K, 0.006%B, 0.005%Zn

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel