Canna PK 13-14

( ilość produktów: 5 )

CANNA PK 13/14 Super Bloomer: wydajny stymulator kwitnienia

CANNA PK 13/14 to wysoce skoncentrowany suplement do nawożenia roślin, który działa jako wzmacniacz kwitnienia. Zawierający fosfor (P) i potas (K) w optymalnych proporcjach 13:14, produkt przyczynia się do intensywnego kwitnienia roślin i zwiększa ich plony.

CANNA NPK: najlepsze proporcje fosforu i potasu

Canna PK 13-14 to wysoce skoncentrowana odżywka dla roślin, która zawiera fosfor (P) i potas (K) w optymalnych proporcjach, a dokładnie w stosunku 13:14. Ta unikalna formuła została zaprojektowana przez firmę Canna, aby zwiększyć kwitnienie i owocowanie roślin. Jest szczególnie skuteczna podczas fazy kwitnienia, gdy rośliny mają największe zapotrzebowanie na fosfor i potas.

Zawierający wysoką koncentrację fosforu i potasu, Canna PK 13/14 odgrywa kluczową rolę w fazie kwitnienia roślin. Fosfor wspiera rozwój korzeni i kwiatów, natomiast potas wpływa na jakość owoców i wzmacnia rośliny.

Stymulator kwitnienia dla każdego rodzaju uprawy

Canna PK 13/14 jest uniwersalnym produktem, który można stosować w różnych typach uprawy, takich jak ziemia, kokos, czy systemy hydroponiczne.Dodatkowo, ze względu na swoją wysoką koncentrację, odżywka jest bardzo wydajna.  Niezależnie od poziomu doświadczenia w ogrodnictwie, ten stymulator kwitnienia dostarcza kluczowe składniki odżywcze niezbędne dla zdrowych i obfitych plonów. Jest to wszechstronny produkt, który można stosować w różnych typach podłoży, takich jak ziemia, kokos czy hydropnika. Można go również łączyć z innymi odżywkami marki Canna, tworząc kompleksowy program pielęgnacji dla optymalnej wydajności roślin.

Dawkowanie i stosowanie - jak używać?

Przed użyciem dokładnie wstrząśnij butelką, a następnie, na trzy tygodnie przed zbiorami, rozpuść 15 ml Canna PK 13/14 w 10 litrach wody i używaj tej mieszanki jako dodatku do nawozów przez okres 3 do 6 dni.

Wydajny i ekologiczny stymulator kwitnienia

Warto podkreślić, że Canna PK 13/14 jest wysoce skoncentrowany, co oznacza oszczędność, gdyż nie jest konieczne używanie dużych ilości produktu, aby osiągnąć doskonałe wyniki.

Warto również wspomnieć, że Canna PK 13/14 jest produktem przyjaznym dla środowiska, ponieważ składniki, z których jest wykonany, są w pełni biodegradowalne.

Dla tych, którzy szukają solidnej i skutecznej odżywki, która zadba o różnorodne potrzeby roślin w fazie kwitnienia, Canna PK 13/14 jest idealnym wyborem. Niezależnie od rodzaju uprawy, ten produkt zapewnia kompleksową pielęgnację, która podnosi wydajność i jakość plonów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel