Canna COGr

( ilość produktów: 5 )

Specjalistyczne Nawozy COGr od CANNA:

Seria COGr od firmy CANNA to zaawansowane produkty, zaprojektowane z myślą o profesjonalnych hodowcach używających mat kokosowych COGr. Składają się na nią CANNA COGr Vega i CANNA COGr Flores, które dostarczają optymalną ilość składników odżywczych dla roślin w różnych fazach wzrostu.

CANNA COGr Vega - wzrost i siła korzeni:

CANNA COGr Vega jest specjalnie formułowanym nawozem, który wspiera rośliny podczas fazy wzrostu. Zawiera wysoką zawartość azotu oraz odpowiednie proporcje fosforu i potasu, co przyczynia się do zdrowego rozwoju korzeni i silnej budowy roślin. Vega jest idealny dla roślin uprawianych na matach COGr, zapewniając im niezbędne składniki odżywcze do szybkiego i silnego wzrostu.

CANNA COGr Flores - zwiększa kwitnienie:

Gdy rośliny wchodzą w fazę kwitnienia, CANNA COGr Flores dostarcza im niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do rozwoju kwiatów. Zawiera odpowiednią ilość fosforu i potasu, aby zapewnić obfite i zdrowe kwiaty. Flores jest szczególnie skuteczny, gdy jest stosowany w połączeniu z matami COGr, pomagając w osiągnięciu maksymalnej wydajności w fazie kwitnienia.

Buforowanie płyt kokosowych COGr

Buforowanie płyt kokosowych COGr za pomocą produktów CANNA COGr jest kluczowym krokiem w przygotowaniu podłoża do uprawy. Poprzez wykorzystanie specjalnych buforujących składników zawartych w produktach CANNA COGr, można zapewnić odpowiednie pH i równowagę składników odżywczych w płytach kokosowych. To z kolei umożliwia lepsze korzystanie przez rośliny z dostępnych składników odżywczych, prowadząc do silniejszego wzrostu i wyższej jakości plonów. Proces buforowania jest niezbędny, aby uniknąć problemów związanych z niedoborami lub nadmiarem składników odżywczych w późniejszych etapach wzrostu roślin.

Dlaczego warto używać maty kokosowej COGr

Płyty lub maty COGr stanowią wartościowy wybór w hodowli roślin, dzięki ich zdolności do optymalizacji zawartości wody oraz zapewnienia odpowiedniego drenażu, co umożliwia utrzymanie idealnej wilgotności gleby. Dodatkowo, ich unikalna struktura pozwala na wysoką pojemność powietrza, co sprzyja rozwojowi korzeni, a także umożliwia precyzyjne dostarczanie składników odżywczych. Płyty Cogr są specjalnie prasowane i suszone co umożliwia swobodne składowanie i transport składników odżywczych.

Skuteczne rozwiązania dla upraw na matach COGr

Seria COGr od firmy CANNA to zrównoważone rozwiązanie dla profesjonalnych hodowców. Poprzez dostarczanie specjalistycznych składników odżywczych, które są dostosowane do różnych faz wzrostu roślin, produkty te pomagają w osiągnięciu wyjątkowych wyników w uprawach, jednocześnie dbając o środowisko. CANNA COGr Vega i CANNA COGr Flores są niezbędnymi produktami dla profesjonalnych hodowców, którzy chcą osiągnąć maksymalne wyniki w swoich uprawach. Wspierają rośliny w każdej fazie wzrostu, dostarczając im niezbędnych składników odżywczych dla silnego rozwoju i obfitego kwitnienia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel