Canna Boost

( ilość produktów: 8 )

Wydajne stymulatory kwitnienia

Canna Boost to stymulator kwitnienia z serii Boost, który pobudza kwitnienie i zwiększa jakość plonów dzięki unikatowym składnikom. Dostępny w pojemnościach 250 ml - 10 l, jest łatwy w użyciu, wspomaga produkcję cukru w roślinach i jest wydajny dla różnych metod nawadniania. Idealny dla hodowców chcących optymalizować plony.

Canna Boost Accelerator: Wydajny stymulator kwitnienia

Canna Boost Accelerator to koncentrowany stymulator kwitnienia, który zapewnia obfite i aromatyczne plony poprzez zwiększenie produkcji cukrów fotosyntetycznych. Sprawia, że rośliny są silniejsze i bardziej odporne na choroby. Jest wszechstronny, może być stosowany na różnych podłożach i jest kompatybilny ze wszystkimi odżywkami roślinnymi. 

Canna BioBoost: Organiczny stymulator kwitnienia

Canna BioBoost to 100% naturalny stymulator kwitnienia wykonany z fermentowanych roślin, zawierający bioaktywne składniki. Przyspiesza cykl kwitnienia, poprawiając jednocześnie smak i aromat owoców przez zwiększenie produkcji olejków. Jest ekologiczny, przyjazny dla środowiska i wolny od sztucznych składników, co czyni go idealnym dla tych, którzy poszukują naturalnych rozwiązań w uprawie roślin.

CANNA Boost: dawkowanie i stosowanie 

CANNA Boost jest koncentratem stymulatora kwitnienia, który znacząco zwiększa ilość i jakość plonów. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się stosowanie 20-40 ml CANNA Boost na 10 litrów wody. Możesz rozpocząć stosowanie produktu na początku fazy kwitnienia, a następnie kontynuować aż do zbioru. CANNA Boost może być stosowany zarówno przy podlewaniu, jak i poprzez rozpylanie bezpośrednio na liście roślin.

Canna BioBoost: dawkowanie i stosowanie

Dawkowanie CANNA BioBoost polega na stosowaniu 20-40 ml produktu na 10 litrów wody, podobnie jak w przypadku CANNA Boost. Jest to jednak produkt organiczny, który świetnie sprawdza się w zrównoważonych, ekologicznych systemach uprawy, wspomagając rośliny w sposób naturalny i zrównoważony. 

Zmniejsz koszty produkcji z Canna Boost

Zastosowanie produktów z serii Canna Boost nie tylko optymalizuje kwitnienie, ale także przyczynia się do oszczędności czasu i zasobów hodowców. Dzięki wyższej efektywności i skuteczności Canna Boost, hodowcy mogą zauważyć szybsze rezultaty, co pozwala na efektywniejsze zarządzanie cyklami uprawy. Co więcej, zwiększona produkcja fotosyntetycznych cukrów i naturalnych olejków w roślinach prowadzi do obniżenia zapotrzebowania na dodatkowe nawozy i stymulatory. W konsekwencji, użycie produktów z serii Canna Boost prowadzi do zmniejszenia kosztów produkcji, jednocześnie zachowując, a nawet zwiększając jakość i ilość plonów. Dla hodowców dążących do zrównoważonej i wydajnej uprawy, produkty takie jak Canna Boost Accelerator i Canna BioBoost stanowią doskonałe narzędzie, umożliwiając osiągnięcie wyższej rentowności przy jednoczesnym szacunku dla środowiska naturalnego.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel