Canna Buffer Agent

( ilość produktów: 1 )

Płyn do nasączania i buforowania kokosu

CANNA COGr Buffer Agent to potężny środek buforujący, który pozwala ogrodnikom precyzyjnie regulować pH wody podlewającej, optymalizując w ten sposób wchłanianie składników odżywczych przez rośliny. Dzięki wszechstronności zastosowań, łatwości użytkowania i pozytywnemu wpływowi na zdrowie roślin, CANNA Buffer Agent stanowi niezbędny element do nasączania płyt kokosowych COGr. 

Kiedy stosować CANNA COGr Buffer Agent?

CANNA COGr Buffer Agent powinien być stosowany w momencie przygotowywania płyt COGr przed posadzeniem roślin. Jego użycie jest kluczowe w celu odpowiedniego buforowania podłoża, co umożliwia lepsze zarządzanie składnikami odżywczymi i pH, co przekłada się na optymalny rozwój korzeni i zdrowie roślin. Stosowanie CANNA COGr Buffer Agent jest szczególnie ważne w przypadku pierwszego użycia lub ponownego użycia płyt COGr, aby zapewnić optymalne środowisko dla roślin.

Płyn do ponownego użycia maty kokosowej 

W przypadku ponownego użycia maty kokosowej, ważne jest, aby ponownie zastosować CANNA COGr Buffer Agent w celu przywrócenia odpowiednich właściwości buforujących podłoża. Proces ten pozwoli na optymalizację poziomów pH i składników odżywczych w podłożu, co jest niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

Dawkowanie i stosowanie - jak używać?

Przed użyciem produktu, mocno wstrząśnij butelką. Następnie, napełnij zbiornik na nawozy wodą i dodaj COGr Buffer Agent w proporcji 200 ml na 100 litrów wody (1:500). Upewnij się, że EC roztworu wynosi od 1,5 do 1,8 mS, co można osiągnąć, dodając roztwór do wody o odpowiednim EC. Utrzymuj pH roztworu w zakresie 5,5 - 6,2. Dodaj około 12,5 litra przygotowanego roztworu do każdej płyty COGr i pozwól nasyconemu podłożu nasiąknąć przez co najmniej 24 godziny przed posadzeniem roślin.

Buforowanie kokosa

CANNA COGr Buffer Agent to wydajny środek buforujący, który jest niezbędny dla każdego ogrodnika pragnącego precyzyjnie regulować poziom pH wody podlewającej. Dzięki temu produktowi możesz dostosować pH wody do optymalnego zakresu, co jest kluczowe dla prawidłowego przyswajania składników odżywczych przez rośliny.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel