Canna zestawy nawozów

( ilość produktów: 8 )

Zestaw nawozów CANNA 

Bez względu na to, czy jesteś początkującym hodowcą, czy doświadczonym ogrodnikiem, mamy coś dla Ciebie. Nasze zestawy zawierają wysokiej jakości nawozy, które są niezbędne do osiągnięcia zdrowej i obfitej uprawy. Znajdziesz tu zarówno zestawy specjalnie przeznaczone do uprawy w ziemi, jak i te dedykowane hydroponice czy podłożu kokosowemu. CANNA jest marką, która zyskała uznanie wśród profesjonalnych ogrodników za swoje innowacyjne i skuteczne produkty. Dzięki naszym zestawom nawozów od CANNA, możesz mieć pewność, że dostarczasz swoim roślinom wszystko, czego potrzebują do wzrostu i kwitnienia. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij swoim roślinom najlepsze warunki do rozwoju!

Kompletny zestaw nawozów do ziemi CANNA

W skład oferowanych zestawów nawozów Canna wchodzą produkty do każdego etapu wzrostu roślin - od początkowej fazy wzrostu aż do końcowej fazy kwitnienia. Wśród nich znajdują się nawozy bazowe, dodatki mineralne, stymulatory wzrostu i kwitnienia, a także preparaty poprawiające jakość i smak plonów. Oferujemy zestawy startowe dla 1-2 roślin, do 1m2 oraz do większych upraw.

Zestaw nawozów dla początkujących od firmy CANNA 

Zestaw Nawozów dla Początkujących od firmy CANNA to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ogrodnictwem. W skład zestawu wchodzi kilka starannie dobranych produktów, które zapewniają roślinom wszechstronne wsparcie na różnych etapach wzrostu. Zestaw zawiera CANNA Terra Vega i CANNA Terra Flores, które zapewniają odpowiednie odżywianie w fazie wegetatywnej i kwitnienia. Dodatkowo, w zestawie znajduje się CANNA RHIZOTONIC, który stymuluje rozwój korzeni i CANNA PK 13/14, który stymuluje kwitnienie. Zestaw Nawozów dla Początkujących od firmy CANNA jest łatwy w użyciu i stanowi kompleksowe rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć uprawę roślin z najlepszymi produktami dostępnymi na rynku.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel