Canna Aqua

( ilość produktów: 7 )

Nawozy Canna Aqua to seria składników pokarmowych, która została specjalnie zaprojektowana dla roślin uprawianych w systemach hydroponicznych z wykorzystaniem wody jako podłoża. Nawozy Canna Aqua są wysoce skuteczne i dostarczają niezbędne składniki odżywcze do Twoich roślin, aby zapewnić zdrowy i zrównoważony wzrost.

W kategorii nawozów Canna Aqua znajdziesz różne produkty, które są dostosowane do różnych faz wzrostu Twoich roślin. Nawozy Canna Aqua są łatwe w użyciu i dostępne w różnych stężeniach i zastosowaniach, aby zapewnić optymalne poziomy składników odżywczych w systemie hydroponicznym.

 

Nawozy podstawowe Canna Aqua to seria dwuskładnikowych nawozów, które zapewniają optymalne poziomy składników odżywczych w każdej fazie wzrostu roślin. Canna Aqua Flores to nawóz przeznaczony do użytku w fazie kwitnienia roślin w systemie hydroponicznym, a Canna Aqua Vega to nawóz do użytku w fazie wzrostu. 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel