Cannazym

( ilość produktów: 5 )

Cannazym to środek, który składa się z dwunastu rodzajów enzymów, które z dodatkiem witamin i ekstraktów z pustynnych roślin przyspieszają procesy rozkładu obumarłego systemu korzeniowego. Reneneruje także mikroorganzmy, zwiększa odporność na choroby roślin oraz ułatwia przyswajanie substancji odżywczych. Patogenna pleśń jest istotnym zagrożeniem dla zdrowych korzeni, a jej powstawanie związane jest z pozostałościami obumarłych części systemu korzeniowego. Rozwój grzyba powoduje spowolnienie rozwoju rośliny, jej nadwyrężenie, a także stanowi realne zagrożenie dla zdrowych korzeni. Obecność enzymów powoduje przyspieszenie reakcji, co możemy także zaobserować w naszych organizmach, gdyż enzymy są ważnym ogniwem w procesie trawienia pokarmu.

Produkty z kategorii Cannazym

Jak działa Cannazym ?

Działanie Cannazymu ułatwia przemianę obumarłych korzeni na cukry i minerały, co jest o tyle ważne, że te substancje w późniejszym czasie stają się wartościowym źródłem substancji odżywczych. Szybka przemiana na składniki mineralne i węglowodany tworzy zrównoważoną atmosferę i hydrologię ziemną w systemie korzeniowym. Konsekwencją tych działań jest zmniejszone ryzyko procesów gnilnych, infekcji chorobotwórczych oraz redukcja ryzyka powstania toksycznych substancji.

Efekty działania Cannazym

Rezulatatem zastosowania Cannazymu jest ochrona bakterii, które występują w pobliżu korzeni, a mają ogromne znaczenie przy utrzymaniu systemu korzeniowego w dobrej kondycji. Dzięki temu roślina posiada dużo lepszą absorpcję pożądanych składników, co tworzy równowagę w rozwoju. Obecność kilku witamin w produkcie Cannazym stymuluje roślinę do wytwarzania nowych korzeni, a sprawny system korzeniowy to podstawa zdrowej rośliny.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixel