Canna Cure

( ilość produktów: 3 )

CANNACURE jest pierwszym CANNA kontrolerem na szkodniki i choroby roślin, opracowany przez CANNA Research Laboratoruim. W przeciwieństwie do innych środków ochrony roślin, jest to również odżywka dla liści. Gwarantuje zdrowsze rośliny, które mogą skupić się na produkcji dużych kwiatów i większych plonów. Podczas natrysku, CANNACURE tworzy naturalną "drugą skórę" na roślinach. Ta warstwa poprawia koloryt liści i wigor jak również usprawnia proces fotosyntezy. To sprawia, że są one zdrowe, lśniące i czyste, umożliwiające optymalną fotosyntezę. To daje roślinom szansę skupienia się na owocnym kwitnieniu.

Produkty z kategorii CANNACURE

CANNACURE-więcej niż odżywka

Dodatkowym atutem CANNACURE jest odstraszanie szkodników. Dlatego ważne jest, aby liście zostały spryskane zarówno z wierzchu, jak i ze spodniej strony. Stosowanie preparatu CANNACURE prewencyjnie, raz w tygodniu, sprawia, że szkodniki nie mają kontaktu z liśćmi. Jeżeli masz silnie zaatakowane rośliny, na przykład przez mączliki, roztocza, pluskwiaki czy mszyce, użyj CANNACURE do ich zlikwidowania. Wielokrotny natrysk raz na 3 dni wystarczy do rozwiązania kwestii ochrony przed szkodnikami.

Wielofunkcyjność CANNACURE

CANNACURE może być stosowany od początku rozwoju aż do zbiorów i może być użyty zarówno do roślin jadalnych, jak i ozdobnych. W ten sposób unikniesz rozwoju szkodników bezpośrednio przed zbiorami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel