Flawless Finish

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients FLAWLESS FINISH - flush

Flawless Finish to wyjątkowy produkt od Advanced Nutrients, stworzony z myślą o optymalnym płukaniu roślin przed zbiorami. Dzięki niemu uzyskasz czystsze plony o wyższej jakości, pełne smaku i aromatu.

AN FLAWLESS FINISH - na ostatnie dni kwitnienia

Flawless Finish to pierwszorzędny biostymulator, który pozwala na uprawę roślin wolnych od zanieczyszczeń, metali ciężkich i soli nawozowych. Dzięki płukaniu roślin tym produktem, w trakcie procesu suszenia ziół zachowują one swój najczystszy smak i aromat. Flawless Finish jest idealny do stosowania pod koniec cyklu wzrostu roślin, umożliwiając im odpowiednie oczyszczenie przed zbiorami. Produkt jest niezwykle skuteczny i łatwy w użyciu, a odpowiednie dawkowanie zapewni optymalne wyniki.

FLAWLESS FINISH - neutralizator soli oraz metali ciężkich w roślinach

Flawless Finish działa na zasadzie terapii chelatacyjnej i reżimu postnego, pomagając w usuwaniu toksyn z podłoża, w którym rosną rośliny, i pozwala im oczyścić się z magazynowanych składników odżywczych przed zbiorami. Jego unikalna, opatentowana mieszanka technologii chelatujących wiąże metale ciężkie oraz sole i usuwa je z roślin, co przyczynia się do uzyskania bezpieczniejszego produktu końcowego. Chelaty aktywnie działają w Twoim ogrodzie, wyszukując i wiążąc jony pierwiastków.

FLAWLESS FINISH - skład i dawkowanie:

Stabilizowane chelaty w połączeniu z siarczanem magnezu usuwają azotany i siarczany. Wyższy stosunek węgla do azotu (C:N) w optymalnych warunkach sprzyja wyższej zawartości cukru w dojrzewających kwiatach. Dodatkowo, roślina absorbuje odpowiednią ilość magnezu, który wspomaga proces dojrzewania, a także w odpowiednim momencie pozbawia się azotu, co pozwala utrzymać wielkość plonu. Używaj tylko z wodą 7-10 dni przed zbiorami. Dawkowanie wynosi 2 ml na 1 L wody. 

Gdzie kupić FLAWLESS FINISH od Advanced Nutrients? Growshop Growtent

Zainwestuj w Flawless Finish od Advanced Nutrients i zobacz, jak Twoje plony osiągną wyższy poziom jakości. Produkt dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć uprawę swoich roślin z wykorzystaniem tego wyjątkowego produktu.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel