Piranha

( ilość produktów: 4 )

Advanced Nutrients PIRANHA - stymulator wzrostu korzeni 

Piranha jest załadowany potężnymi grzybami, które pomagają w utrzymaniu zrównoważonej i pobudzającej plony strefy korzeniowej. Za pomocą korzystnych bakterii, te grzyby rozkładają składniki odżywcze na formy dostępne dla roślin, jednocześnie żywiąc się odpadami wydalanymi przez korzenie, co prowadzi do stworzenia idealnych warunków dla niezwykle wydajnej rizosfery. Dodaj Piranha do swoich stymulatorów korzeni, aby dostarczyć roślinom składniki odżywcze, które potrzebują do budowy większej biomasy i bujnych kwiatów pełnych olejków eterycznych. 

AN PIRANHA - mikoryza dla roślin

Piranha od Advanced Nutrients zawiera ponad 24 rodzaje grzybni, które mają korzystny wpływ na korzenie naszych roślin. Poprawiają one strefę korzeniową, minimalizując ryzyko niepożądanych skutków uprawy:

  • Ektomykoryza zwiększa powierzchnię korzeni, poprawiając wchłanianie składników odżywczych.
  • Endomykoryza penetruje błony korzeni, transportując składniki odżywcze do roślin. Poprawia tolerancję roślin na stresy środowiskowe

PIRANHA - dawkowanie:

Aby w pełni wykorzystać moc Piranha, zaleca się dodawanie go do swojego programu nawożenia tylko w pierwszych 2 tygodniach fazy wzrostu i fazy kwitnienia. Dawkowanie może się różnić, ale standardowo zaleca się 2 ml produktu na 1 litr wody. Piranha może być stosowany zarówno w systemach hydroponicznych, jak i w uprawie w glebie.

Uzupełnienie dla innych stymulatorów korzeni od Advanced Nutrients

Piranha od Advanced Nutrients stanowi doskonałe uzupełnienie dla produktów Tarantula i Voodoo Juice, tworząc potężny zestaw wspierający rozwój systemu korzeniowego Twoich roślin. Gdy Piranha dostarcza korzyści związane z mikoryzą, pomagając w rozkładzie składników odżywczych i zwiększaniu powierzchni korzeni, Tarantula skupia się na wprowadzaniu korzystnych bakterii do gleby, które pomagają w ochronie i wzmacnianiu korzeni. Z kolei Voodoo Juice skupia się na lepszym rozwoju korzeni i pomaga w lepszym wchłanianiu składników odżywczych. Wspólnie, te trzy produkty tworzą synergiczne połączenie, które zapewnia optymalne warunki dla silnego i zdrowego systemu korzeniowego, co bezpośrednio przekłada się na większe plony i zdrowsze rośliny.

Gdzie kupić PIRANHA? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu PIRANHA od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel