Ancient Earth

( ilość produktów: 2 )

AN ANCIENT EARTH - kwasy humusowe i fulwowe

Ancient Earth od Advanced Nutrients to wyjątkowy nawóz organiczny, który łączy moc dwóch różnych rodzajów kwasów fulwowych i humusowych w jednym super efektywnym suplemencie. Skoncentrowane składniki pochodzące z natury pomagają w stymulacji wzrostu roślin, zwiększając ich zdolność do wchłaniania składników odżywczych.

Nawóz organiczny zwiększający wchłanianie mikroelementów 

Ancient Earth od Advanced Nutrients pełni kluczową rolę w zwiększaniu zdolności roślin do wchłaniania mikroelementów. Zawierając specjalną mieszankę kwasów humusowych i fulwowych, Ancient Earth działa jako naturalny chelatujący środek, który pomaga w przenoszeniu mikroelementów bezpośrednio do systemu korzeniowego roślin. Te mikroelementy są niezbędne dla wielu funkcji roślin, w tym produkcji chlorofilu, syntezy białek i odporności na stres. Dzięki Ancient Earth, rośliny mają lepszy dostęp do tych kluczowych składników, co przekłada się na ich ogólne zdrowie, wigor i wydajność. Przy użyciu tego produktu możesz oczekiwać silniejszych, bardziej odpornych roślin, zdolnych do osiągnięcia pełnego potencjału w różnych warunkach uprawy.

ANCIENT EARTH - stosunek NPK 

Advanced Nutrients Ancient Earth nie skupia się bezpośrednio na dostarczaniu składników NPK (azot, fosfor, potas), lecz pełni rolę w optymalizacji wchłaniania tych kluczowych składników odżywczych przez rośliny. Dzięki unikalnej mieszance kwasów humusowych i fulwowych, Ancient Earth pomaga w ułatwianiu transportu NPK i innych składników do systemu korzeniowego rośliny. NPK dla tego nawozu wynosi 0-0-1.

ANCIENT EARTH - dawkowanie:

Ancient Earth to wszechstronny produkt, który można stosować przez cały cykl życia rośliny. Zaleca się stosowanie go w stężeniu 2 ml na 1 litr wody. Ancient Earth jest odpowiedni dla wszystkich mediów uprawy, w tym hydroponiki, gleby, i innych. Wspomaga on ogólne zdrowie roślin i może być stosowany w połączeniu z innymi produktami nawozowymi w celu osiągnięcia optymalnych wyników.

Gdzie kupić ANCIENT EARTH? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Ancient Earth od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel