Sensizym

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients Sensizym - enzymy o silnym działaniu

Odkryj Sensizym - rewolucyjny nawóz enzymatyczny od firmy Advanced Nutrients, który działa oczyszczająco na system korzeniowy Twoich roślin, poprawiając ich zdrowie i wydajność. 

Sensizym - czyści korzenie 

Sensizym to specjalistyczny nawóz enzymatyczny od marki Advanced Nutrients, który skupia się na wspieraniu zdrowia systemu korzeniowego Twoich roślin. Dzięki unikalnej mieszance enzymów, Sensizym pomaga w oczyszczaniu korzeni i zwiększa zdolność roślin do przyswajania składników odżywczych. Enzymy rozpuszczają odpady strefy korzeniowej w składniki odżywcze dla Twoich roślin, co przekłada się na większą ilość dobrze przyswajalnych składników odżywczych.

Sensizym jako stabilizator podłoża

Sensizym jako stabilizator podłoża pomaga w rozkładzie martwej materii organicznej w glebie dzięki swoim enzymom. Ten proces nie tylko oczyszcza podłoże, ale także uwalnia składniki odżywcze, wspomagając równowagę środowiska korzeniowego, co przyczynia się do zdrowia i wydajności roślin.

AN Sensizym - skład i dawkowanie:

Sensizym zawiera unikalną kombinację enzymów, które wspomagają procesy biochemiczne w systemie korzeniowym roślin. Dzięki temu nawóz jest skuteczny w odblokowywaniu składników odżywczych w glebie lub podłożu, co pozwala roślinom lepiej je wykorzystać. Dawkowanie jest proste i dostosowane do różnych rodzajów upraw. Używać raz w tygodniu w czasie fazy wzrostu i kwitnienia w stosunku 2 ml na 1 litr wody

Gdzie kupić Sensizym? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Sensizym od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel