Revive

( ilość produktów: 3 )

Revive od Advanced Nutrients – reaktywator słabych roślin

Czy Twoje rośliny wydają się być osłabione, zestresowane, a ich wzrost zahamowany? Odkryj moc regeneracji z Revive od Advanced Nutrients – specjalnie skomponowaną formułą, która skutecznie przywraca Twoim roślinom zdrowie i wigor.

AN Revive - nawóz, który przywraca kondycję roślin

Revive jest jak paczka pierwszej pomocy dla Twoich roślin. Zawiera unikalny zestaw mikro i makroelementów, które szybko odżywiają rośliny, przywracając im siły i pomagając im wydostać się z różnych form stresu, takich jak niedobory składników pokarmowych, susza lub przelanie. Formuła Revive nie tylko skupia się na liściach, ale też odgrywa kluczową rolę w wzmocnieniu systemu korzeniowego. Silne korzenie to fundament zdrowych, bujnych roślin. Poprzez dostarczenie niezbędnych składników, Revive pomaga w rozwoju korzeni, co przekłada się na ogólną poprawę kondycji roślin.

Szybki i łatwy w użyciu 

Revive jest niezwykle łatwy w użyciu i jest odpowiedni dla wszystkich mediów uprawowych. Wystarczy dodać go do swojego standardowego programu nawożenia. Dzięki swojej wysoce skoncentrowanej formule, Revive działa szybko, często widoczne efekty pojawiają się już w ciągu kilku dni.

Ochrona przed stresem roślin

Revive od Advanced Nutrients to nie tylko wsparcie dla roślin w trudnych chwilach, ale także skuteczna tarcza ochronna przeciwko różnym formom stresu, które mogą wpłynąć na Twoją uprawę. Jego unikalna formuła zawiera specjalnie dobrany zestaw składników, które działają synergicznie, pomagając roślinom zwiększyć ich odporność na stres spowodowany przez zmiany warunków środowiskowych, takie jak wahania temperatury, niewłaściwe nawodnienie czy atak szkodników.

Gdzie kupić REVIVE? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Revive od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel