Connoisseur Bloom

( ilość produktów: 9 )

AN Connoisseur Bloom - dwuskładnikowy nawóz na kwitnienie

Connoisseur Bloom od Advanced Nutrients to nawóz stworzony z myślą o najbardziej wymagających fazach rozwoju roślin - kwitnieniu. Jego składniki są precyzyjnie zbalansowane, aby zapewnić Twoim roślinom wszystko, czego potrzebują, aby przejść przez ten kluczowy okres bez żadnych zakłóceń.

Nawóz na kwitnienie z regulacją pH - formuła pH Perfect

Jednym z głównych atutów Connoisseur Bloom jest jego zdolność do stabilizacji pH w podłożu. Dzięki zaawansowanej technologii pH Perfect®, nie musisz martwić się o regularne balansowanie pH, co pozwala zaoszczędzić czas i usprawnić proces nawożenia. Możesz mieć pewność, że Twoje rośliny otrzymują właściwe proporcje składników odżywczych, bez konieczności kontrolowania pH na bieżąco.

AN Connoisseur COCO Bloom - nawóz dla podłoża kokosowego

Connoisseur Coco Bloom dostarcza roślinom w kokosowym podłożu wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują uprawę w kokosie i chcą osiągnąć najlepsze rezultaty. Dzięki starannie dobranym składnikom, Connoisseur Coco Bloom wspiera rośliny w trakcie kwitnienia, stymulując produkcję zdrowych i obfitych kwiatów.

Advanced Nutrients Connoisseur Bloom - dawkowanie:

Aby osiągnąć optymalne rezultaty w fazie kwitnienia Twoich roślin, zalecamy stosowanie Connoisseur Bloom od Advanced Nutrients. Dawkowanie zależy od fazy wzrostu, a standardowa dawka to 4 ml na 1 litr wody. Wystarczy dokładnie wymieszać nawóz z wodą i regularnie stosować go w trakcie kwitnienia. Monitoruj reakcję roślin i dostosuj dawkowanie w razie potrzeby. Przestrzegaj zaleceń producenta, aby cieszyć się obfitymi i aromatycznymi plonami! Dokładne zalecenia producenta znajdziesz tutaj.

Gdzie kupić Connoisseur Bloom? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Connoisseur Bloom od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel