B-52

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients B-52 - stymulator wzrostu i kwitnienia 

Odkryj moc B-52, stymulatora wzrostu i kwitnienia od Advanced Nutrients, który wzbogaca Twoje rośliny w witaminy i składniki odżywcze, prowadząc do zdrowszego wzrostu i obfitszych plonów. Nawozu można używać w obu fazach rozwoju rośliny.

Advanced Nutrients B-52 - mieszanka 6 witamin i aminokwasów

B-52 to silnie działająca mieszanka 6 witamin i aminokwasów od renomowanej marki Advanced Nutrients. Zaprojektowany, aby dostarczyć Twoim roślinom esencjonalne witaminy i składniki odżywcze, B-52 jest niezbędnym dodatkiem do Twojej uprawy, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym ogrodnikiem czy doświadczonym hodowcą. 

Advanced Nutrients B-52 - skład i dawkowanie:

B-52 zawiera bogatą mieszankę witamin B, kwasów humusowych i innych składników odżywczych, które razem działają na wzmocnienie systemu korzeniowego, poprawę zdolności roślin do przyswajania składników odżywczych i zwiększenie odporności na stres. Dawkowanie jest proste i wygodne, dzięki czemu możesz łatwo dostosować ilość produktu do potrzeb Twoich roślin.

Zastosowanie B-52:

Stosuj B-52 w okresie wegetatywnym i kwitnienia, aby wesprzeć rośliny w kluczowych fazach ich rozwoju. Jest to produkt wszechstronny, który można stosować w uprawie glebowej, hydroponicznej i kokosowej, dostarczając Twoim roślinom niezbędnych składników odżywczych, niezależnie od medium.

Gdzie kupić B-52? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu B-52 od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel