pH perfect Grow, Micro, Bloom

( ilość produktów: 16 )

pH Perfect Grow, Micro, Bloom - zestaw nawozów na wzrost i kwitnienie

pH Perfect® Grow, Micro, Bloom to trzyczęściowy, zaawansowany zestaw nawozów zaprojektowany przez Advanced Nutrients. Utrzymując poziom pH Twoich cennych upraw w optymalnym zakresie, a jednocześnie dostarczając szeroki wachlarz przyswajalnych składników odżywczych, ten zestaw gwarantuje obfite zbiory.

Formuła pH Perfect

Dzięki technologii pH Perfect® możesz zapomnieć o żmudnej regulacji poziomu pH. Ten innowacyjny zestaw nawozów automatycznie dostosowuje poziom pH w Twoim podłożu, pozwalając Ci skupić się na innych aspektach uprawy.

Nawozy do roślin od Advanced Nutrients

  1. pH Perfect Grow: Służy do wsparcia fazy wegetacyjnej poprzez wysoką zawartość azotu, wspomagając bujny wzrost roślin.

  2. pH Perfect Micro: Dostarcza zrównoważoną mieszankę mikroelementów przez cały cykl wzrostu, wspierając rozwój i zdrowie roślin.

  3. pH Perfect Bloom: Skoncentrowany na fazy kwitnienia, zawiera wyższe poziomy fosforu i potasu, co przekłada się na obfite plony i piękne kwiaty.

Gdzie kupić pH Perfect? Growshop Growtent

Zainwestuj w pH Perfect® Grow, Micro, Bloom i obserwuj, jak Twoje rośliny rozkwitają z wdziękiem i siłą. Produkt dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Warszawie. Oferujemy szybką wysyłkę i konkurencyjne ceny. Zapewnij swoim roślinom najlepsze warunki do wzrostu i ciesz się obfitymi zbiorami dzięki technologii pH Perfect.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel