CarboLoad

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients CARBOLOAD - węglowodany

CarboLoad od Advanced Nutrients to produkt, który dostarcza Twoim roślinom proste i złożone węglowodany, odżywiając korzystne mikroorganizmy w strefie korzeniowej i zwiększając absorpcję składników odżywczych. 

AN CARBOLOAD - proste i złożone węglowodany w płynie

Glukoza i ksyloza wspierają optymalną syntezę terpenów, co prowadzi do pąków pełnych olejków eterycznych. Mikroorganizmy uwielbiają węglowodany i, w zamian, sprzyjają prawidłowemu przyswajaniu składników odżywczych przez korzenie roślin. CarboLoad od Advanced Nutrients to niezbędny produkt dla każdego, kto chce zwiększyć plony i jakość swoich roślin. Dzięki unikalnej mieszance węglowodanów, Twoje rośliny będą miały dostęp do energii niezbędnej do wzrostu, jednocześnie odżywiając korzystne mikroorganizmy w strefie korzeniowej.

Nawóz dla roślin CARBOLOAD - skład i dawkowanie:

CarboLoad składa się z unikalnej mieszanki złożonych węglowodanów pochodzących z ekstraktów gumowych oraz prostych węglowodanów takich jak glukoza i ksyloza. Te składniki są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić roślinom stałe źródło energii i wspierać zdrowy rozwój korzeni. CarboLoad powinien być stosowany od początkowej fazy wzrostu aż do ostatniego tygodnia fazy kwitnieniaDawkowanie wynosi 2 ml na 1 L wody. Warto również zwrócić uwagę na możliwość łączenia produktu z innymi suplementami i nawozami, aby stworzyć kompleksowy program odżywiania dla Twoich roślin.

 Uzupełnienie dla ukorzeniaczy i stymulatorów korzeni

 CarboLoad to doskonałe uzupełnienie dla ukorzeniaczy, takich jak Voodoo JuicePiranha czy Tarantula, które odżywią korzystne mikroorganizmy w strefie korzeniowej, prowadząc do zwiększonej absorpcji składników odżywczych i obfitych plonów. Zaawansowany produkt łączy złożone węglowodany pochodzące z własnych   ekstraktów gumowych z starannie dobranym zestawem prostych węglowodanów, dostarczając Twoim roślinom solidne źródło energii, które tworzy optymalne warunki do wzrostu większych kwiatów.

Gdzie kupić CARBOLOAD od Advanced Nutrients? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Carboload od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie Growtent w Warszawie. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć uprawę swoich roślin z wykorzystaniem tego wyjątkowego nawozu. 

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel