Voodoo Juice

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients VOODOO JUICE - ukorzeniacz

Voodoo Juice od Advanced Nutrients to innowacyjny ukorzeniacz, który pomaga w budowie mocnego i zdrowego systemu korzeniowego w Twoich roślinach. Idealny dla upraw indoor i outdoor, produkt można łączyć z innymi nawozami i suplementami od Advanced Nutrients, aby osiągnąć optymalne wyniki. Voodoo Juice można używać w każdym medium uprawy.

AN VOODOO JUICE - stymulator korzeni

Voodoo Juice to wyjątkowy stymulator korzeni od Advanced Nutrients, który działa na rzecz wzmocnienia i poprawy zdrowia systemu korzeniowego Twoich roślin. Używając specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii korzeniowych, Voodoo Juice pomaga w szybszym rozwoju korzeni i polepsza pobieranie składników odżywczych przez roślinę. 

VOODOO JUICE - działanie:

Voodoo Juice znacząco poprawia zdolność roślin do przyswajania składników odżywczych i wody, co skutkuje wyjątkowo obfitymi plonami. Ponadto, produkt przekształca azot atmosferyczny w amoniak, który jest dostępny dla roślin, zapewniając optymalne poziomy azotu. Dzięki Voodoo Juice, rośliny wykazują również zwiększoną tolerancję na stresy abiotyczne, takie jak ekstremalne temperatury czy niedobór wody. Dodatkowo, produkt sprawia, że nieorganiczne fosforany stają się bardziej rozpuszczalne, co zwiększa ich dostępność dla roślin i wspomaga ich rozwój. 

VOODOO JUICE - skład i dawkowanie:

Ukorzeniacz Voodoo Juice zawiera unikalną mieszankę bakterii korzeniowych, które są kluczowe dla zdrowia korzeni. Produkt jest łatwy w użyciu i można go stosować we wszystkich mediach uprawy, w tym w hydroponice. Zaleca się stosowanie Voodoo Juice zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Stosować w pierwszym i drugim tygodniu fazy wzrostu i kwitnienia w proporcji 2 ml na 1 L wody.

Gdzie kupić VOODOO JUICE? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu VOODOO JUICE od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel