Nirvana/Tasty Terpens

( ilość produktów: 4 )

Advanced Nutrients NIRVANA - stymulator kwitnienia

Ożyw swoje rośliny za pomocą nawozu Nirvana od Advanced Nutrients, organicznego stymulatora kwitnienia, który dostarcza esencjonalnych składników odżywczych, aby poprawić kwitnienie i plony.

AN NIRVANA - przyspiesza wzrost i zwiększa plony

Nirvana to unikalny, organiczny stymulator kwitnienia od Advanced Nutrients, który oferuje wszechstronne wsparcie dla Twoich roślin w fazie kwitnienia. Zawierający bogatą mieszankę naturalnych składników, Nirvana pomaga w produkcji większych, zdrowszych i bardziej aromatycznych kwiatów.

Nirvana zmienia nazwę na TASTY TERPENS

Tasty Terpens, wcześniej znany jako Nirvana, to suplement od Advanced Nutrients, który wzbogaca smak i aromat kwiatów roślin poprzez zwiększenie produkcji terpenów. Zawierający składniki organiczne, takie jak algi i kwasy aminowe, Tasty Terpens stosuje się w fazie kwitnienia, aby uzyskać intensywniejszy smak i aromat plonów. Tasty Terpens jest tym samym produktem co Nirvana, różnica wynika jedynie ze zmiany nazwy produktu przez producenta. 

Advanced Nutrients NIRVANA - skład i dawkowanie:

Nirvana jest idealna dla roślin w fazie kwitnienia i można go stosować w różnych mediach uprawy, w tym w glebie, hydroponice i kokosie. Regularne stosowanie Nirvany w okresie kwitnienia pomoże w osiągnięciu pełnej ekspresji genetycznej Twoich roślin, prowadząc do obfitych i aromatycznych kwiatów.

Gdzie kupić NIRVANA? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Nirvana/Tasty Terpens od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel