Tarantula

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients TARANTULA - stymulant

Tarantula od Advanced Nutrients – rewolucyjny produkt, który wykorzystuje moc przyjaznych mikroorganizmów w celu zwiększenia wzrostu i zdrowia Twoich roślin. Ten zaawansowany nawóz biologiczny i stymulant jest niezbędnym narzędziem dla każdego ogrodnika pragnącego osiągnąć wyjątkowe plony.

Mikroorganizmy dla roślin

Tarantula zawiera ponad 1,4 miliarda przyjaznych mikroorganizmów na gram, co czyni go jednym z najbardziej skoncentrowanych produktów tego typu na rynku. Mikroorganizmy te współpracują z systemem korzeniowym roślin, poprawiając wchłanianie składników odżywczych i wzmacniając naturalną odporność roślin na stres i choroby. Tarantula poprawia dostępność niezbędnego żelaza i fosforu, wspierając rośliny w pełnym wykorzystaniu tych kluczowych składników.

Świetne uzupełnienie dla stymulatorów korzeni

Tarantula od Advanced Nutrients stanowi doskonałe uzupełnienie dla stymulatorów korzeni. Zawierający wyjątkowe bakterie, Tarantula współpracuje ze stymulatorami korzeni, aby jeszcze bardziej wzmocnić system korzeniowy roślin. Poprzez poprawę mikroflory gleby, ten produkt nie tylko wspomaga rozwój korzeni, ale także zwiększa zdolność roślin do skutecznego przyswajania składników odżywczych. Integracja Tarantula z regimenem stymulatorów korzeni może prowadzić do zdrowszych roślin i wyższych plonów.

Gdzie kupić JUNGLE JUICE? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu JUNGLE JUICE od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel