Iguana Juice

( ilość produktów: 2 )

IGUANA JUICE od Advanced Nutrients - nawozy organiczne

IGUANA JUICE to organiczny nawóz marki Advanced Nutrients, stworzony z myślą o ekologicznych uprawach roślinnych. Ta unikalna formuła zawiera naturalne składniki i mikroorganizmy, które wspierają zdrowy rozwój roślin, zwiększają plony i chronią korzenie. Te korzystne bakterie i grzyby zwiększają zdolność roślin do pobierania składników odżywczych. To zapewnia ochronę korzeni przed chorobami i stresem.

Iguana Juice GROW - organiczny nawóz na wzrost

IGUANA JUICE GROW to część kompleksowego systemu nawożenia, zaprojektowanego specjalnie dla fazy wzrostu Twoich roślin. Ta starannie opracowana formuła zawiera optymalne proporcje składników odżywczych, które stymulują intensywny wzrost, rozwój liści i pędów, tworząc silne podstawy dla przyszłych plonów.

Iguana Juice BLOOM - nawóz organiczny na kwitnienie

IGUANA JUICE BLOOM to kluczowy element kompleksowego systemu nawożenia, skoncentrowany na fazie kwitnienia Twoich roślin. Ta specjalnie opracowana formuła zawiera optymalne proporcje składników odżywczych, które wspierają obfite kwitnienie, tworzenie większych i smakowitych kwiatów oraz zwiększają plony Twoich upraw.

Gdzie kupić IGUANA JUICE? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Iguana Juice Grow i Bloom od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel