Connoisseur Grow

( ilość produktów: 9 )

AN Connoisseur Grow - dwuskładnikowy nawóz na wzrost

Connoisseur Grow zawiera wysokiej jakości składniki odżywcze, które zostały starannie dobrane, aby zapewnić Twoim roślinom najlepsze warunki do rozwoju w fazie wzrostu. Ta zaawansowana formuła dostarcza roślinom wszystkich niezbędnych składników w optymalnych proporcjach, wspierając ich zdrowy wzrost, układ korzeniowy i przygotowanie do fazy kwitnienia.

Nawóz na wzrost z regulacją pH - formuła pH Perfect

Jednym z głównych atutów Connoisseur Bloom jest jego zdolność do stabilizacji pH w podłożu. Dzięki zaawansowanej technologii pH Perfect®, nie musisz martwić się o regularne balansowanie pH, co pozwala zaoszczędzić czas i usprawnić proces nawożenia. Możesz mieć pewność, że Twoje rośliny otrzymują właściwe proporcje składników odżywczych, bez konieczności kontrolowania pH na bieżąco.

AN Connoisseur COCO Grow - nawóz dla podłoża kokosowego

Formuła Connoisseur COCO Grow została specjalnie dostosowana do specyficznych warunków uprawy w kokosowym podłożu. Składniki odżywcze są łatwo dostępne dla roślin, co przekłada się na lepsze przyswajanie składników odżywczych i efektywny rozwój. Dzięki temu, Twoje rośliny będą miały silny system korzeniowy, bujny wzrost i zdrową zielenią.

Advanced Nutrients Connoisseur Grow - dawkowanie:

Aby osiągnąć optymalne rezultaty w fazie wzrostu Twoich roślin, zalecamy stosowanie Connoisseur Grow od Advanced Nutrients. Dawkowanie zależy od fazy wzrostu, a standardowa dawka to 4 ml na 1 litr wody. Wystarczy dokładnie wymieszać nawóz z wodą i regularnie stosować go w trakcie kwitnienia. Monitoruj reakcję roślin i dostosuj dawkowanie w razie potrzeby. Przestrzegaj zaleceń producenta, aby cieszyć się obfitymi i aromatycznymi plonami! Dokładne zalecenia producenta znajdziesz tutaj.

Gdzie kupić Connoisseur Grow? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu Connoisseur Grow od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel