Rhino Skin

( ilość produktów: 5 )

Advanced Nutrients RHINO SKIN - wzmacniacz pąków i łodyg

Głównym składnikiem Rhino Skin jest potassium silicate, który odgrywa kluczową rolę w wzmacnianiu ścian komórkowych roślin. Krzem dostarczany przez Rhino Skin pomaga w produkcji silnych i elastycznych tkanek, co prowadzi do zwiększenia grubości łodygi. Dzięki temu rośliny stają się bardziej odporne na stres, choroby i szkodniki.

Zalety używania RHINO SKIN

Używanie Rhino Skin nie tylko wzmacnia rośliny, ale także poprawia ich zdrowie ogólne. Wzmocnione ściany komórkowe pozwalają na lepsze przyswajanie składników odżywczych, co prowadzi do zdrowszych, mocniejszych roślin i, co za tym idzie, wyższych plonów. Dodatkowo, silne rośliny są mniej podatne na ataki szkodników i infekcje.

RHINO SKIN - dawkowanie i skład:

Rhino Skin zawiera wysokie stężenie krzemianu potasu, który jest kluczowym składnikiem w wzmocnieniu struktury komórkowej roślin. Dzięki temu produktowi, rośliny stają się bardziej odporne na stres i choroby oraz lepiej radzą sobie z ciężarem obfitych kwiatów. Zaleca się stosowanie Rhino Skin w ilości 2 ml na 1 litr wody przez cały cykl wzrostu roślin, od fazy wegetatywnej po fazę kwitnienia. Można go bezpiecznie łączyć z innymi nawozami i suplementami, aby zapewnić optymalne wyniki i zdrowe, silne rośliny.

Zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia roślin

Dzięki optymalnym proporcjom potasu do krzemu, Rhino Skin® skutecznie zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia roślin. Poprzez wzmocnienie struktury komórkowej roślin, Rhino Skin® pomaga w zapobieganiu wnikaniu szkodliwych substancji do wnętrza rośliny, co prowadzi do zdrowszych i czystszych plonów.

Gdzie kupić RHINO SKIN? Growshop Growtent

Zapraszamy do zakupu JUNGLE JUICE od Advanced Nutrients w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć stosowanie tego wyjątkowego produktu w swojej uprawie.

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel