Sensi Grow

( ilość produktów: 7 )

Advanced Nutrients SENSI GROW A/B pH Perfect  - nawóz na wzrost do roślin

Sensi Grow od firmy Advanced Nutrients jest starannie opracowanym nawozem, który zawiera wszystkie kluczowe składniki odżywcze niezbędne dla silnego wzrostu roślin. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym ogrodnikiem, czy doświadczonym specjalistą, Sensi Grow jest idealnym wyborem, aby zoptymalizować wzrost Twoich roślin i przygotować je do fazy kwitnienia.

AN SENSI GROW - skład i dawkowanie:

Skład i dawkowanie: Sensi Grow składa się z dwóch części: A i B, które razem dostarczają kompletny zestaw składników odżywczych. Zawiera makroelementy, takie jak azot, fosfor i potas, jak również mikroelementy, które są niezbędne dla zdrowego rozwoju roślin. Prosty w użyciu, pozwala na łatwe dawkowanie zgodne z potrzebami Twoich roślin.

AN SENSI COCO GROW - nawóz na wzrost dla roślin na podłożu kokosowym

Sensi Grow Coco został specjalnie sformułowany, aby dostarczać składniki odżywcze w formie, która jest szczególnie przyswajalna dla roślin w podłożu kokosowym. Oba produkty dostarczają wysokiej jakości składniki odżywcze, ale Sensi Grow Coco jest optymalny dla specyficznych wymagań roślin uprawianych w kokosie.

Formuła pH Perfect

Formuła pH Perfect od Advanced Nutrients to innowacyjne rozwiązanie, które automatycznie reguluje poziom pH w roztworach nawozowych, co optymalizuje przyswajanie składników odżywczych przez rośliny. Dzięki tej technologii, rośliny mają stały dostęp do wszystkich niezbędnych składników, co przekłada się na zdrowszy wzrost i obfitsze plony. Formuła pH Perfect eliminuje także konieczność ciągłego monitorowania i ręcznej regulacji poziomu pH, co znacznie upraszcza proces pielęgnacji roślin, zwłaszcza w systemach hydroponicznych.

Gdzie kupić SENSI GROW od marki Advanced Nutrients:

Zapraszamy do zakupu Sensi Grow oraz Sensi Coco Grow w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Growshopie Growtent w Warszawie. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć uprawę swoich roślin z wykorzystaniem tego wyjątkowego nawozu. 

Advanced Nutrients tabela

Tabelę z dawkowaniem produktów marki Advanced Nutrients znajdziesz tutaj oraz na stronie producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel