Terra Bloom

( ilość produktów: 4 )

Plagron Terra Bloom - nawóz na kwitnienie 

Terra Bloom od Plagron to wysoko skoncentrowane, mineralne odżywki bazowe przeznaczone dla roślin w fazie kwitnienia. Gwarantuje optymalne żywienie roślin, wspierając i promując ich kwitnienie.

Dlaczego warto używać Terra Bloom?

Korzystając z Terra Bloom, hodowcy mogą zapewnić swoim roślinom wszystkie niezbędne składniki odżywcze niezbędne do pełnego i zdrowego kwitnienia. Formuła została zaprojektowana, aby wspierać rośliny w kluczowym momencie fazy kwitnienia.

Plagron Terra Bloom NPK: skład

Składnikowy profil NPK dla Terra Bloom wynosi (2-2-4), co świadczy o zbilansowanym stosunku składników odżywczych, niezbędnych dla zdrowego kwitnienia roślin.

Plagron Terra Bloom dawkowanie:

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką. Dodaj maksymalnie 5 ml Terra Bloom do 1 litra wody (1:200). Używaj tego roztworu za każdym razem, gdy podlewasz rośliny w fazie kwitnienia. Aby uzyskać spersonalizowane porady, sprawdź stronę producenta.

Terra Bloom można łączyć z innymi nawozami:

Niezależnie od wybranej przez Ciebie metody uprawy w ziemi, Terra Bloom jest odpowiedni do stosowania. Jego wszechstronność pozwala na użycie w każdym rodzaju podłoża i może być łączony z innymi nawozami płynnymi i dodatkami.

Terra Bloom - nawóz mineralny do gleby na faze kwitnienia

Plagron Terra Bloom to mineralny nawóz bazowy, dedykowany do wsparcia roślin rosnących w glebie w fazie kwitnienia. Skoncentrowana formuła zapewnia roślinom wszystkie potrzebne składniki do bujnego kwitnienia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel