Sugar Royal

( ilość produktów: 5 )

Plagron Sugar Royal - wzmacnia smak i aromat

Plagron Sugar Royal to specjalistyczny dodatek do nawozu podstawowego, który poprawia naturalny aromat i smak końcowego produktu, jednocześnie wspomagając naturalne procesy rośliny w okresie kwitnienia.

Co to jest Sugar Royal?

Sugar Royal od Plagron to koncentrat roślinny, stworzony z myślą o wzbogaceniu smaku i aromatu końcowego produktu uprawy. Działa jako dodatek do podstawowej odżywki, wspierając i stymulując naturalne procesy rośliny w fazie kwitnienia.

Dlaczego warto używać Sugar Royal? 

Wykorzystanie Sugar Royal przyczynia się do podkreślenia autentycznego smaku i aromatu Twoich roślin. Poprzez wspieranie naturalnych procesów roślin w czasie kwitnienia, pomaga w maksymalizacji korzyści z uprawy, zapewniając wyższą jakość produktu końcowego.

Dawkowanie Sugar Royal:

Przed użyciem dobrze wstrząśnij butelką. Dodaj maksymalnie 1 ml Sugar Royal do każdego litra wody (1:1000). Stosuj to rozwiązanie za każdym razem, gdy podlewasz rośliny w trakcie całego okresu uprawy.

Plagron Sugar Royal NPK: skład

Sugar Royal od Plagron charakteryzuje się wartościami NPK (9-0-0), co oznacza, że skoncentrowany jest głównie na dostarczaniu azotu (N) do rośliny, bez dodatkowego fosforu (P) i potasu (K). Taka kompozycja jest kluczowa dla stymulowania wzrostu rośliny i intensyfikacji procesów metabolicznych, przez cały okres rozwoju rosliny. 

Sugar Royal - stymulator kwitnienia

Sugar Royal to wyjątkowy stymulator kwitnienia od Plagron, zaprojektowany by wzbogacić naturalny aromat i smak końcowego produktu. Wspierając i intensyfikując naturalne procesy rośliny podczas okresu kwitnienia, Sugar Royal działa w synergii z Green Sensation, co gwarantuje jeszcze bardziej imponujące efekty. Wykorzystując oba produkty wspólnie, hodowcy mogą osiągnąć najwyższej jakości plony.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel