Calmag Pro

( ilość produktów: 3 )

Plagron Calmag Pro - wapno i magnez w płynie

CalMag Pro od firmy Plagron to idealny produkt dla tych, którzy używają wody po procesie odwróconej osmozy (RO) lub miękkiej wody w uprawie roślin. Dostarcza on niezbędnych minerałów, które często są niedostępne w takiej wodzie, tworząc doskonałą bazę do przygotowania wody zasilającej.

Calmag Pro - suplement wapnia i magnezu w płynie

CalMag Pro to specjalny nawóz, który dostarcza roślinom kluczowe składniki - wapń (Ca) i magnez (Mg), które często są niedostępne w wodzie po procesie odwróconej osmozy lub miękkiej wodzie. Produkt ten gwarantuje, że rośliny otrzymują odpowiednie stężenie tych minerałów.

Dlaczego warto używać CalMag Pro?

Zastosowanie CalMag Pro jest niezbędne, gdyż brak wapnia i magnezu może prowadzić do problemów z wzrostem roślin. CalMag Pro dostarcza oba składniki w idealnych proporcjach, zapobiegając rywalizacji między nimi. Co więcej, dzięki temu produktowi nie musisz martwić się o problem z mieszaniem nawozów wapniowych i magnezowych, które mogą być nieskładne z powodu siarczanów.

Plagron Calmag Pro dawkowanie i użycie:

Do 1 litra wody dodaj maksymalnie 1 ml CalMag Pro (stosunek 1:1000). Używaj tej mieszanki za każdym razem, gdy podlewasz rośliny.

Calmag Pro NPK: skład

CalMag Pro posiada składniki pokarmowe w proporcjach NPK (5-0-0), co oznacza, że głównie dostarcza azotu. Dodatkowo zawiera wapń (Ca) w ilości 4,1% oraz magnez (Mg) w ilości 2%. Oba te składniki są niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel