Regulatory pH

( ilość produktów: 6 )

Regulatory pH od Plagron

Regulatory pH od firmy Plagron to niezbędne narzędzia dla każdego hodowcy, które zapewniają optymalne warunki dla roślin poprzez utrzymanie właściwego poziomu pH wodnego roztworu. Dzięki precyzyjnym formułom i łatwości użycia, produkty Plagron stają się niezastąpioną częścią każdej uprawy.

Plagron pH Plus - podwyższa poziom pH 

Plagron pH Plus to skuteczny środek do podnoszenia poziomu pH w roztworach wodnych. Jego formuła została starannie opracowana, aby zapewnić szybką i efektywną korektę pH, co przekłada się na lepsze wchłanianie składników odżywczych przez rośliny.

Plagron pH Minus - obniża poziom pH

Plagron pH Minus to doskonałe rozwiązanie do obniżania pH w roztworach wodnych. Dzięki niemu można łatwo dostosować poziom pH do wymagań konkretnych roślin, co ma kluczowe znaczenie dla ich zdrowego wzrostu i kwitnienia.

Plagron Lemon Kick - kwas cytrynowy z regulacją pH

Plagron Lemon Kick to naturalny regulator pH oparty na kwasach organicznych. Nie tylko pozwala na precyzyjne dostosowanie poziomu pH do optymalnego poziomu, ale także poprawia smak i aromat końcowych produktów dzięki naturalnym składnikom na bazie cytryny. Idealny dla tych, którzy szukają zrównoważonych rozwiązań w swojej uprawie. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel