Dodatki do podłoża

( ilość produktów: 8 )

Dodatki do podłoża od firmy Plagron - naturalne polepszenie jakości ziemi i podłoża

Dodatki do podłoża od firmy Plagron to wysokiej jakości produkty, które wzbogacają glebę i podłoże, dostarczając roślinom niezbędnych składników odżywczych. Są one kluczem do zdrowszego wzrostu, lepszego kwitnienia i optymalnej wydajności roślin.

Plagron Mega Worm - naturalny polepszacz gleby 

Plagron Mega Worm to naturalny polepszacz gleby na bazie przekompostowanych szczątków roślin, kompostowanych przy użyciu robaków, który znacząco poprawia jakość podłoża. Dostarcza esencjonalnych składników odżywczych, wspomaga rozwój korzeni oraz poprawia strukturę gleby, co przekłada się na zdrowy wzrost roślin.

Plagron Supermix - polepszacz gleby na bazie bakterii i grzybów

Plagron Supermix to wszechstronny dodatek do podłoża, który zawiera bogaty zestaw składników odżywczych niezbędnych dla roślin. Zawiera minerały, bakterie glebowe oraz mikroelementy, które razem tworzą idealne środowisko dla roślin, wspomagając ich wzrost i kwitnienie.

Plagron Bat Guano - organiczny stymulator do ziemi na bazie odchodów nietoperzy 

Plagron Bat Guano, czyli nawóz nietoperzowy, to jedno z najbogatszych naturalnych źródeł fosforu. Poprawia on jakość podłoża, stymuluje korzenie roślin oraz zwiększa odporność na choroby. Jego regularne stosowanie może znacząco poprawić kwitnienie oraz jakość owoców.

Dlaczego warto używać dodatków do podłoża?

Używanie dodatków do podłoża jest istotne dla uzyskania maksymalnej wydajności i zdrowia roślin. Pomagają one w odbudowie struktury gleby, poprawie retencji wody oraz dostarczeniu niezbędnych mikro i makroelementów. Dzięki temu rośliny rosną silniej, są bardziej odporne na choroby i szkodniki oraz dają lepsze plony.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel