Vita Race

( ilość produktów: 4 )

Ogólnie o Plagron Vita Race - stymulator wzrostu i kwitnienia 

Plagron Vita Race to specjalistyczny spray na bazie żelaza, przeznaczony do wsparcia roślin w fazie wzrostu oraz pierwszych trzech tygodni fazy kwitnienia. Jego działanie skupia się na pobudzeniu fotosyntezy, co przekłada się na zdrowy, zielony wygląd roślin i lepsze efekty uprawy.

Vita Race - organiczna odżywka dolistna

Vita Race to innowacyjny preparat w formie sprayu, którego głównym składnikiem jest żelazo. Żelazo jest kluczowym elementem w produkcji chlorofilu, który stymuluje proces fotosyntezy. Dzięki temu roślina z łatwością wytwarza energię niezbędną do wzrostu i kwitnienia.

Dlaczego warto używać Vita Race?

Używanie Vita Race gwarantuje, że Twoje rośliny będą miały dostęp do niezbędnego żelaza, który wspomaga produkcję chlorofilu. Chlorofil z kolei poprawia proces fotosyntezy, dzięki czemu rośliny wyglądają zdrowo i zielono. Zastosowanie Vita Race przekłada się na zdrowsze rośliny i lepszy końcowy wynik uprawy.

Dawkowanie Plagron Vita Race:

Dodaj maksymalnie 5 ml Vita Race do 1 litra wody (1:200). Opryskuj rośliny tym roztworem co tydzień, aż do trzeciego tygodnia fazy kwitnienia. Dla najlepszych rezultatów zastosuj taką ilość płynu, aby spływał on z liści. Vita Race jest odpowiedni dla wszystkich podłoży na bazie torfu i kokosa. Po użyciu w systemie nawadniania przemyj rury.

Plagron Vita Race NPK: skład

Vita Race od Plagron posiada unikatowy stosunek składników pokarmowych NPK (0-5-8). Brak azotu (N) wskazuje na skupienie produktu na fazie kwitnienia roślin. Średnia zawartość fosforu (P) wspiera rozwój korzeni i kwitnienie, podczas gdy wysoki poziom potasu (K) pomaga w procesach metabolicznych. Odpowiednie stosowanie nawozów z takim stosunkiem NPK jest kluczem do wsparcia roślin w ich kluczowych fazach wzrostu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel