Terra Grow

( ilość produktów: 6 )

Plagron Terra Grow - nawóz na wzrost roślin

Terra Grow od Plagron to wysoko skoncentrowane mineralne odżywki bazowe przeznaczone dla roślin w fazie wzrostu. Gwarantuje optymalne żywienie w trakcie tej kluczowej fazy, dostarczając solidnej podstawy dla obfitego kwitnienia rośliny w następnej fazie.

Dlaczego warto używać Terra Grow?

Korzystając z Terra Grow, uprawiający mogą dostarczyć roślinom wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla zdrowego wzrostu, przygotowując je jednocześnie do obfitego kwitnienia. Produkt został opracowany, aby spełniać specyficzne potrzeby roślin w fazie wzrostu.

Plagron Terra Grow NPK: skład

Terra Grow charakteryzuje się składem NPK równym (3-1-3), co świadczy o dobrze zbilansowanym stosunku składników odżywczych, kluczowych dla zdrowego wzrostu roślin.

Plagron Terra Grow dawkowanie:

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką. Dodaj maksymalnie 5 ml Terra Grow do 1 litra wody (1:200). Używaj tego roztworu za każdym razem, gdy podlewasz rośliny w fazie wzrostu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zajrzyj na stronę producenta. 

Terra Grow można łączyć z innymi nawozami:

Terra Grow jest odpowiedni do stosowania w w każdej uprawie w glebie i doskonale współpracuje z innymi nawozami płynnymi i dodatkami. Jego wszechstronność pozwala na łatwe połączenie z różnymi produktami, zapewniając roślinom kompletne odżywienie.

Plagron Terra Grow - nawóz do gleby na faze wzrostu 

Plagron Terra Grow to mineralny nawóz bazowy, stworzony z myślą o wspieraniu roślin w fazie wzrostu uprawianych w glebie. Jego skoncentrowana formuła zapewnia roślinom wszystkie niezbędne składniki do zdrowego wzrostu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel