Start

( ilość produktów: 16 )

Kategoria Start od firmy Plagron: zapewnij mocny start swoim sadzonkom i roślinom

Kategoria "Start" od Plagron to specjalnie dobrana linia produktów dedykowana dla początku uprawy roślin. Zawiera one produkty, takie jak Seedbooster Plus, Seedbox, Vita Start, Power Roots i Seeding&Cutting Soil, które zostały zaprojektowane z myślą o optymalnym kiełkowaniu, klonowaniu i wczesnym etapie wzrostu roślin. Dzięki tym produktom Twoje rośliny zyskują mocny i zdrowy początek, co stanowi fundament dla późniejszego wzrostu i kwitnienia.

Plagron Vita Start - nawóz witaminowy do oprysku

Vita Start to stymulator wzrostu przeznaczony dla siewek, sadzonek oraz roślin matecznych. Działa kompleksowo na roślinę: wspomaga rozwój dużego i mocnego systemu korzeniowego, poprawia odporność oraz przyspiesza wchłanianie składników odżywczych. Vita Start pobudza również szybszy podział komórkowy oraz zwiększa liczbę gałęzi i pędów, co znacząco podnosi ilość sadzonek uzyskiwanych z rośliny-matki.

Plagron Seedbooster Plus - silny stymulator kiełkowania

Seedbooster Plus to mocny i bezpieczny nawóz dedykowany dla pierwszej fazy życia rośliny. Momentalnie dostarcza młodym, kiełkującym siewkom od razu dostępne składniki odżywcze. Dzięki temu młoda roślina otrzymuje wszystkie niezbędne substancje, co znacząco przyspiesza jej proces wzrostu. Używając tego produktu, możesz być pewien, że Twoje nasiona dostaną najlepszy możliwy start w swoim cyklu wzrostu.

Plagron Seedbox - zestaw do kiełkowania 

Seedbox to idealny zestaw startowy dla każdego hodowcy. W skład każdego zestawu wchodzi taca do wzrostu z przezroczystą pokrywką, 12 wtyczek do kiełkowania oraz butelka unikalnego Plagron Seedbooster. Dzięki jasnym instrukcjom w zestawie, Twoje nasiona z łatwością kiełkują i rozwijają się w doskonałe rośliny. Sekretem tego zestawu jest Seedbooster, specjalnie zaprojektowany do szybszego i mocniejszego kiełkowania nasion. Składniki odżywcze w Seedbooster działają bardzo skutecznie, zapewniając stabilne kiełkowanie nasion. 

Plagron Seeding&Cutting Soil - ziemia do sadzonek

Seeding & Cutting Soil to wzbogacona mieszanka ziemi doskonale nadająca się dla wrażliwych sadzonek i siewek. Jest to drobnoziarnista, równomierna mieszanka oparta na torfie i piasku. Seeding & Cutting Soil charakteryzuje się bardzo niską wartością EC i optymalnym pH sprzyjającym kiełkowaniu nasion. Zawiera zrównoważone składniki odżywcze, które przyspieszają rozwój korzeni rośliny.

Plagron Power Roots - stymulator wzrostu korzeni

Power Roots to dodatek wzmacniający korzenie, składający się z kwasów humusowych, ekstraktów z wodorostów, różnorodnych witamin i hydrolizowanych białek. Każdy z tych składników pełni swoją specyficzną funkcję. Kwasy humusowe prowadzą do tworzenia się większej liczby rozgałęzień w systemie korzeniowym oraz grubszych włosków korzeniowych, co zwiększa wchłanianie składników odżywczych. Ekstrakt z wodorostów dostarcza niezbędnych metabolitów roślinnych, które poprawiają strukturę gleby i architekturę korzeni. Witaminy z kolei aktywują odpowiednie procesy niezbędne do poprawy wzrostu korzeni.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel