Power Buds

( ilość produktów: 4 )

Plagron Power Buds - zwiększa ilość pąków i przyspiesza kwitnienie

Power Buds to specjalistyczny produkt, który przyspiesza proces tworzenia pąków i kwitnienia roślin. Kiedy zastosujesz go w momencie przejścia uprawy z fazy wzrostu do kwitnienia, roślina zaczyna koncentrować swoją energię na produkcji pąków. W efekcie roślina tworzy więcej kwiatów w szybszym czasie. 

Power Buds - booster kwitnienia 

Power Buds nie jest zwykłym produktem - to zaawansowany booster kwitnienia, który stworzono, by wspierać rośliny w najważniejszej fazie ich życia. Dzięki niemu rośliny szybciej i efektywniej wchodzą w fazę kwitnienia, koncentrując energię na tworzeniu bujnych i zdrowych pąków.

Plagron Power Buds NPK: skład

Skład NPK dla Power Buds wynosi 0-0-0. Jest to biostymulant, który zawiera wyspecjalizowane cząsteczki. Te cząsteczki pomagają roślinie w syntezie aminokwasów. Power Buds nie zawiera żadnych regulatorów wzrostu roślin (PGR) ani innych szkodliwych substancji.

Power Buds - biostymulant przyspieszający kwitnienie 

W przeciwieństwie do nawozów, które dostarczają roślinom składników odżywczych, biostymulanty stymulują procesy odżywcze roślin. Głównym celem jest poprawa jednej lub kilku cech rośliny, na przykład efektywność wykorzystania składników odżywczych. W przypadku Power Buds oznacza to zwiększenie liczby pąków oraz przyspieszenie procesu kwitnienia.

Łączenie Power Buds z innymi produktami:

Power Buds można łączyć z Green Sensation oraz Sugar Royal. Green Sensation może być używany w dowolnym momencie i z dowolnym zestawem składników odżywczych. Sugar Royal natomiast nie jest odpowiedni dla hydrologicznych systemów uprawy, w których ten sam roztwór odżywczy jest używany przez ponad 24 godziny. Jeśli używasz roztworu od razu, możliwe jest łączenie wszystkich trzech dodatków.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel