NATURAL

( ilość produktów: 15 )

Seria nawozów NATURAL od firmy Plagron

Seria nawozów NATURAL od renomowanej firmy Plagron to wyjątkowy zbiór produktów przeznaczonych dla roślin uprawianych w ziemi. Charakteryzują się one naturalnym składem, bazując głównie na organicznych składnikach pochodzenia morskiego. Dzięki temu rośliny są odżywiane w sposób zrównoważony, co prowadzi do ich zdrowego wzrostu i doskonałej kondycji.

Dlaczego warto wybrać serię NATURAL?

Wybór serii NATURAL to przede wszystkim inwestycja w naturalne i ekologiczne rozwiązania. Nawozy z tej serii gwarantują, że Twoje rośliny będą dostawały wszystko, czego potrzebują, bez zbędnych chemikaliów i sztucznych dodatków. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie ekologię i chcą, by ich rośliny rosły w sposób zdrowy i naturalny.

Plagron Alga Grow - organiczny nawóz na faze wzrostu 

Plagron Alga Grow to organiczny nawóz bazujący na naturalnych składnikach morskich, przede wszystkim algach. Jest idealnie dostosowany do etapu wzrostu roślin, dostarczając im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu rośliny rosną zdrowo, są silne i przygotowane do późniejszej fazy kwitnienia.

Plagron Alga Bloom - nawóz organiczny na faze kwitnienia

Plagron Alga Bloom to specjalistyczny nawóz przeznaczony dla roślin w fazie kwitnienia. Jego organiczna formuła, oparta głównie na algach, gwarantuje roślinom dostęp do esencjonalnych składników potrzebnych do produkcji zdrowych i obfitych kwiatów. Używając Alga Bloom, możemy spodziewać się intensywnego koloru i wyjątkowej jakości plonów.

Produkty w serii NATURAL

W skład serii NATURAL wchodzą dwa kluczowe produkty - Alga Bloom i Alga Grow. Alga Bloom to nawóz przeznaczony do fazy kwitnienia roślin, natomiast Alga Grow to idealne rozwiązanie na etap wzrostu. Oba produkty bazują na naturalnych składnikach, głównie algach, co czyni je wyjątkowo efektywnymi w odżywianiu roślin uprawianych w ziemi. Dzięki nim Twoje rośliny będą miały dostęp do wszystkich niezbędnych składników odżywczych w każdym etapie ich rozwoju.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel