Zestawy nawozów Plagron

( ilość produktów: 5 )

Zestawy nawozów od firmy Plagron

Zestawy nawozów Plagron to kompletne rozwiązania dla każdego hodowcy roślin. Dzięki starannie dobranym komponentom, zestawy te zapewniają roślinom wszystkie niezbędne składniki odżywcze w każdym etapie ich rozwoju. Bez względu na to, czy jesteś początkującym hodowcą, czy doświadczonym ekspertem, zestawy nawozów Plagron dostarczą Ci wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć najlepsze możliwe wyniki.

Dlaczego warto zdecydować się na zestaw nawozów Plagron?

Wybierając zestaw nawozów Plagron, inwestujesz w jakość i wydajność. Każdy zestaw jest tak skomponowany, aby dostarczyć roślinom wszystkie niezbędne składniki odżywcze od momentu ich kiełkowania aż po fazę kwitnienia. Dzięki temu, nawet jeśli uprawiasz tylko cztery rośliny, masz pewność, że ich rozwój przebiega w optymalnych warunkach. Co więcej, zestawy te są łatwe w użyciu i dostosowane do potrzeb roślin w różnych fazach ich życia, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla każdego hodowcy.

Plagron Top Grow Box 100% NATURAL

Top Grow Box 100% NATURAL od Plagron to perfekcyjny zestaw dla hodowców, dla których priorytetem są aromat, smak oraz najwyższa jakość. W jego skład wchodzą biologiczne odżywki podstawowe: Algra Grow oraz Alga Bloom, które efektywnie stymulują wzrost oraz kwitnienie roślin, jednocześnie poprawiając strukturę podłoża. Wyroby z linii 100% NATURAL marki Plagron gwarantują niezrównany aromat oraz smak. Zawartość jednego zestawu Top Grow Box jest wystarczająca do uprawy roślin na powierzchni jednego metra kwadratowego. Co ważne, każdy zestaw zawiera unikalny stymulator - Green Sensation. Dodatkowo, w zestawie znajduje się praktyczny kubek z podziałką oraz markowa zapalniczka Plagron.

Plagron Easy Pack 100% NATURAL

Easy Pack 100% NATURAL od Plagron to kompleksowy zestaw odżywek, zapewniający wszystko, czego potrzebujesz do uprawy czterech roślin od początku do końca. W zależności od wielkości doniczki, częstotliwości podlewania oraz ilości podawanej wody, średnio możesz uprawiać cztery rośliny korzystając z tego zestawu. W skład zestawu wchodzą organiczne podstawowe odżywki do wzrostu i kwitnienia oraz wyjątkowy 4-w-1 produkt - Green Sensation. Kombinacja produktów w tym pakiecie zapewnia doskonały smak końcowego produktu oraz imponujący plon. Uprawa jeszcze nigdy nie była tak prosta!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel