HYDRO

( ilość produktów: 4 )

Seria HYDRO od firmy Plagron - nawozy do hydroponiki 

Seria HYDRO od Plagron to zaawansowana linia nawozów dedykowana dla roślin uprawianych w systemach hydroponicznych. Odpowiednio zbalansowane składniki nawozów tej serii zapewniają optymalne wsparcie roślinom w każdym etapie ich rozwoju, od wzrostu do kwitnienia. 

Czym wyróżnia się seria HYDRO?

Seria HYDRO została stworzona z myślą o specyficznych potrzebach roślin uprawianych w systemach hydroponicznych. Wzbogacona w esencjonalne mikro i makroelementy, umożliwia szybszy rozwój roślin, lepsze kwitnienie oraz wyższe plony. Składniki zawarte w nawozach tej serii są łatwo przyswajalne przez rośliny, co gwarantuje ich zdrowy wzrost.

Dlaczego warto wybrać serię HYDRO? Plagron Hydro A&B

Seria HYDRO to gwarancja najwyższej jakości i efektywności. Nawozy z tej serii zostały stworzone dla roślin, które potrzebują specjalistycznego wsparcia w systemach hydroponicznych. Dzięki nim, uprawa w tych systemach staje się prostsza, bardziej efektywna i przynosi znacznie lepsze wyniki.

Plagron HYDRO A+B - nawozy do uprawy hydroponicznej na wzrost i kwitnienie 

Plagron HYDRO A&B to kompleksowy zestaw nawozów stworzony specjalnie dla systemów hydroponicznych. Zawierający unikatową kombinację składników odżywczych dla roślin, umożliwia idealne wsparcie zarówno w fazie wzrostu, jak i kwitnienia. Odpowiednio zbalansowane składniki w HYDRO A&B gwarantują zdrowy rozwój roślin, obfite kwitnienie oraz optymalne plony. Oba produkty, używane razem, zapewniają roślinom kompleksową opiekę i dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Plagron HYDRO part A - nawóz na wzrost do hydroponiki

Plagron HYDRO Część A to specjalistyczny nawóz stworzony z myślą o roślinach w fazie wzrostu w systemach hydroponicznych. Dostarcza roślinom wszystkie niezbędne składniki, które są potrzebne do zdrowego i szybkiego rozwoju w początkowej fazie ich życia.

Plagron HYDRO part B - nawóz na kwitnienie do hydroponiki

Plagron HYDRO Część B został zaprojektowany, by dostarczać roślinom kluczowe składniki odżywcze niezbędne w fazie kwitnienia w systemach hydroponicznych. Dzięki niemu, kwiaty roślin stają się bardziej obfite, aromatyczne i zdrowe, co przekłada się na wyższe plony.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel