COCO

( ilość produktów: 3 )

Seria COCO od firmy Plagron - nawozy do uprawy w kokosie

Seria COCO od firmy Plagron to specjalistyczna linia produktów stworzona z myślą o uprawie w podłożu kokosowym. Dzięki precyzyjnie dobranym składnikom odżywczym, seria COCO zapewnia optymalne wsparcie dla roślin w każdym etapie ich rozwoju.

Czym wyróżnia się seria COCO?

Produkty z serii COCO charakteryzują się doskonałą przyswajalnością i są dostosowane do specyficznych właściwości podłoża kokosowego. Dzięki temu, rośliny uprawiane w podłożu kokosowym otrzymują dokładnie tyle składników odżywczych, ile potrzebują, co przekłada się na ich zdrowy wzrost i obfite plony.

Plagron COCOs A/B - dwuskładnikowy nawóz do uprawy w kokosie

Plagron COCOs A&B to dwuskładnikowy nawóz idealnie dostosowany do uprawy w podłożu kokosowym. Zawiera wszystkie niezbędne makro i mikroelementy, które zapewniają roślinom zdrowy wzrost i obfite kwitnienie. Oba składniki, stosowane razem, tworzą idealne środowisko odżywcze dla roślin. Część A zawiera niezbędne składniki dla roślin na etapie wzrostu, natomiast część B przeznaczona jest dla roślin w fazie kwitnienia.

Dlaczego warto wybrać serię COCO od firmy Plagron?

Wybierając serię COCO od firmy Plagron, inwestujesz w produkty oparte na wieloletnim doświadczeniu i badaniach. Dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swoim roślinom najlepszą możliwą opiekę, co przełoży się na doskonałe wyniki uprawy.

Plagron COCOs Part A - nawóz na faze wzrostu dla roślin w kokosie

Plagron COCOs Part A to pierwsza część dwuskładnikowego systemu nawozowego stworzonego specjalnie dla podłoża kokosowego. Zawiera składniki odżywcze niezbędne dla zdrowego wzrostu roślin, zapewniając im wszystko, czego potrzebują w pierwszych etapach rozwoju.

Plagron COCOs Part B - nawóz na faze kwitnienia dla roślin w kokosie 

Plagron COCOs Part B dopełnia działanie Part A, dostarczając roślinom składników odżywczych niezbędnych podczas fazy kwitnienia. Bogaty w minerały i mikroelementy, gwarantuje obfite i zdrowe plony w uprawach na podłożu kokosowym.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel