Supervit - mieszanka aminokwasów i witamin dla roślin

( ilość produktów: 4 )

HESI SuperVit to silnie skoncentrowany stymulator roślinny składający się z 15 witamin aktywnych roślin i 10 aminokwasów. Witaminy i aminokwasy są budulcem i biokatalizatorami w ogólnym metabolizmie. Budują DNA (materiał genetyczny) i hormony roślinne (cytokininy i gibereliny), które kontrolują wzrost liści i kwitnienie roślin. Witaminy i aminokwasy również odgrywają aktywną rolę w fotosyntezie i dostarczaniu energii.

Produkty z kategorii HESI SuperVit

Po co używać HESI SuperVit?

Wszystkie rośliny potrzebują witamin do życia, tak jak my, ludzie. W przeciwieństwie do ludzi, rośliny mogą same wytwarzać wszystkie niezbędne substancje, począwszy od nawozów nieorganicznych, wody i dwutlenku węgla. Jeżeli roślinom dostarcza się dodatkowe ilości tych substancji, rośliny wykorzystują je bezpośrednio i oszczędzają energię, która jest następnie dostępna do innych celów.

Co robi HESI SuperVit?

SuperVit to wysoce skoncentrowany roztwór witalnych składników roślinnych, naturalnie wytwarzany przez grzyby. SuperVit zastępuje funkcję grzyba i sprawia, że roślina jest mniej zależna od warunków atmosferycznych. Rośliny mogą optymalnie przetwarzać dostarczone światło (więcej fotosyntezy). Rozpocznie to wzrost silnej, zdrowej rośliny i uformują się silne pąki kwiatowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel