Plagron Terra grow & Terra Bloom - na wzrost i kwitnienie

( ilość produktów: 10 )

Terra Grow to wysoce skoncentrowana odżywka mineralna dla roślin do stosowania w fazie wzrostu rośliny. Ten płynny nawóz zapewnia optymalne odżywienie w fazie wzrostu. Stanowi solidną podstawę do obfitego kwitnienia rośliny w kolejnej fazie. Terra Grow nadaje się do wszystkich mieszanek glebowych i może być stosowany w połączeniu ze wszystkimi płynnymi nawozami i dodatkami.

Terra Bloom to wysoce skoncentrowana mineralna podstawowa odżywka dla roślin do stosowania w fazie kwitnienia rośliny. Ten płynny nawóz zapewnia optymalne odżywianie podczas kwitnienia i wspomaga kwitnienie. Terra Bloom nadaje się do wszystkich mieszanek glebowych i może być stosowany w połączeniu ze wszystkimi płynnymi nawozami i dodatkami.

Produkty z kategorii Terra Grow & Terra Bloom

Dawkowanie i stosowanie Terra Grow

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Dodaj maksymalnie 5 ml Terra Grow na 1 litr wody (1:200). Użyj tego roztworu za każdym razem, gdy rośliny są nawadniane w fazie wzrostu. Nawóz NPK (3-1-3)

Dawkowanie i stosowanie Terra Bloom

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Dodać maksymalnie 5 ml Terra Bloom na 1 litr wody (1:200). Użyj tego roztworu za każdym razem, gdy rośliny są nawadniane podczas fazy kwitnienia. Nawóz NPK (2-2-4)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel