Nowość

( ilość produktów: 64 )

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony. Na bieżąco prezentujemy nowe produkty dostępne w ofercie naszego sklepu.

Dzięki stosowaniu coraz bardziej zaawansowanej technologii w produkcji oraz świetnie rozwijającej się współpracy przemysłu ze światem nauki, niemal codziennie pojawiają się nowe udoskonalenia metod uprawy i pielęgnacji roślin. Trzeba jednak mieć na uwadze, że znaczna część nowatorskich rozwiązań to pomysły wymagające dopracowania bądź gruntownej poprawy, będące nierzadko pośrednim etapem wprowadzania danego produktu na rynek. W naszej ofercie znajdują się jedynie sprawdzone i przetestowane przez konsumentów, a przez to często podbijające rynek produkty. Wśród nich warto wymienić:

• maty z wełny mineralnej – cenione podłoża uprawowe, zapewniające właściwy transport wody w całym swym przekroju;
• moduły AutoPot – specjalne zestawy z systemem automatycznego nawadniania, dzięki którym nie zachodzi konieczność codziennego podlewania roślin doniczkowych, przydatne szczególnie w trakcie wielodniowych wyjazdów;
• lampy LED do uprawy roślin – zapewniające doskonałą wydajność, przy jednoczesnej perfekcyjnej kontroli naświetlania);
• programatory czasowe – umożliwiające kontrolę i sterowanie nawet kilkunastu urządzeń różnej mocy jednocześnie, oferujące przy tym funkcję ogrzewania po wyłączeniu lamp;
akcesoria tworzywowe ułatwiające proste czynności pielęgnacyjne – różnych rozmiarów tace pod donice, maty miedziane, pokrywy i przykrywki.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel