Plagron

( ilość produktów: 126 )

Plagron to holenderski producent środków do uprawy roślin działający na rynku od ponad 25 lat. Badania przeprowadzone przez ekspertów z dziedziny botaniki, pozwoliły wypracować marce szeroką gamę produktów dla każdego hodowcy roślin – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych.

 

Zastosowanie produktów Plagron

 

Dopracowane w każdym szczególe formuły preparatów Plagron pozwalają na osiąganie bardzo dobrych rezultatów w uprawie. Pozwalają uzyskać szybszy wzrost, kwitnienie i zbiory. Produkty Plagron podzielone są na pięć kategorii w zależności od przeznaczenia. Każda linia produktów oznaczona jest innym kolorem, dzięki czemu łatwo znaleźć środki do konkretnego rodzaju uprawy.

 

  • 100% BIO kategoria podłoży i nawozów w pełni biologicznych, oznakowane są zieloną etykietą;
  • 100% TERRA – ziemie doniczkowe i nawozy do uprawy według własnego uznania, opakowania oznakowane są czerwoną etykietą;
  • 100% COCO – produkty przeznaczone do uprawy hydrologicznej na podłożu kokosowym, oznakowane pomarańczową etykietą;
  • 100% HYDRO – do upraw hydroponicznych, oznakowane niebieską etykietą;
  • UNIWERSAL  to szeroka gama produktów, od stymulatorów wzrostu po preparaty poprawiające jakość i smak owoców. Środki UNIWERSAL można łączyć w innymi kategoriami w zależności od potrzeb. Linia oznaczona jest fioletową etykietą.

 

Produkty biologiczne oznakowane są logo CU lub RHP w przypadku niektórych podłoży.

 

Oferta produktów Plagron w sklepie Growtent

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się środki ze wszystkich kategorii oferowanych przez Plagron. Znajdziecie u nas Państwo nawozy, podłoża i dodatki niezbędne na każdym etapie uprawy w tym:

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel