Grodan - wełna mineralna

( ilość produktów: 19 )

Grodan czyli podłoża do uprawy hydroponicznej - kostki, tace i maty z wełny mineralnej do uprawy roślin

Podłoża Grodan Rockwool zapewniają przewiewne, obojętne i czyste środowisko ukorzeniania dla różnych zastosowań hydroponicznych. Hodowcy używają Rockwool jako kostek do uprawy sadzonek i klonów oraz do przenoszenia roślin do docelowych systemów uprawy. Medium to znajduje zastosowanie w systemach propagacyjnych ze względu na swoją niezawodność, trwałość i długą żywotność. Podłoże zapewnia wyjątkową równowagę retencji wody z powietrzem, co gwarantuje, że korzenie Twoich roślin pobierają niezbędne składniki odżywcze i tlen. Podłoże jest odpowiednie dla większości systemów uprawy roślin. Jest czyste, lekkie i zoptymalizowany, aby zapewnić doskonałe zbiory i najwyższą jakość.

Oferta detaliczna i hurtowa produktów Grodan

 

Sklep detaliczny i hurtownia GROWTENT z Warszawy oferuje najwyższej jakości podłoża z wełny mineralnej wykonane przez lidera w branży - firmę Grodan. W naszej ofercie znajdziesz kostki, maty i tace do uprawy zaprojektowane w celu promowania silnego i zdrowego rozwoju roślin. Wełna podtrzymuje i poprawiaja układ odpornościowy upraw, poprawiają pobieranie składników odżywczych i zapewniają bogaty rozrost korzeni. Stwórz idealne środowisko wzrostu dla swoich roślin, korzystając z doskonałych produktów dostarczanych przez sklep Growtent!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisu internetowego "GROWTENT" oznacza akceptację regulaminu. Użytkownik oświadcza, że każdy zamówiony za pośrednictwem serwisu towar (produkt), wykorzystywał będzie wyłącznie do celów zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel