Superthrive - mieszanka witamin i hormonów dla roślin

( ilość produktów: 4 )

Czym jest unikalna mikstura witamin i hormonów Superthrive dla roślin ?

Super Thrive zawiera unikalne połączenie 50% witamin i 50% hormonów niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. Warto pamiętać, że jest stosowany jako dodatek, a nie jako zamiennik dla standardowego nawożenia! Od zestresowanych roślin po obfite plony, unikalne i nietoksyczny sposób na doładowanie witaminowe. Superthrive pobudza Twoje rośliny, ich naturalne elementy budulcowe. rośliny wytwarzają w najlepszych warunkach, wzmacniając wzrost od wewnątrz. Główne korzyści z SUPERthrive Vitamin Solution: Naturalny i nietoksyczny, Poprawia wigor roślin, Ożywia i ratuje zestresowane rośliny Zmniejsza szok po przeszczepie, Dla wszystkich rodzajów roślin, Przeznaczony na wszystkie etapy wzrostu

Historia witamin dla roślin Superthrive

Zapoczątkowana w garażu w 1939 roku marka SUPERthrive przeszła wspaniałą podróż, której nawet dziś niewiele produktów może się równać — wszystko dzięki kreatywności i pasji jej założyciela, dr Johna Thomsona.
Dr Thomson studiował biochemię na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, gdzie zafascynowały go nowe odkrycia znanego dr Fritza Wenta dotyczące procesów biochemicznych wspomagających rozwój roślin. Te odkrycia zainspirowały dr Thomsona do stworzenia produktu przeznaczonego do pielęgnacji roślin, który ostatecznie zdobył SUPERthrive złoty medal Światowych Targów Nauki i Przemysłu w 1940 roku.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel